تاسیس مرکز تحقیق و توسعه لوازم خانگی شارپ در چین | گستره جهانی تکنولوژی ژاپن

لوازم خانگی شارپ - آکام تجارت سپهر - تکنولوژی ژاپن - آکام سرویس
بهترین لوازم خانگی دنیا | داستان شارپ (Sharp)
۱۳ تیر ۱۳۹۶
Overflow Protection - لوازم خانگی شارپ - آکام تجارت سپهر - تکنولوژی ژاپن - سیستم جلوگیری از نشت آب
سیستم جلوگیری از نشت آب (Overflow protection) | آشپزخانه خود را ایمن کنید!
۱۵ تیر ۱۳۹۶
آکام تجارت سپهر - لوازم خانگی شارپ - تکنولوژی ژاپن - همکاری چین و شارپ

تاسیس مرکز تحقیق و توسعه لوازم خانگی شارپ در چین | گستره جهانی تکنولوژی ژاپن

یکی دیگر از استراتژی های شرکت، بهبود و بازسازی مراکز تحقیقات و توسعه در شهرهای مختلف ژاپن است.

تاسیس مرکز تحقیق و توسعه لوازم خانگی شارپ در چین | گستره جهانی تکنولوژی ژاپن

شارپ در تاریخ ۱۹ ژانویه ۲۰۱۷ واحد R&D این شرکت را در شنزن چین تاسیس کرد. این واحد، به عنوان مرکز اصلی تحقیق و توسعه لوازم خانگی شارپ به ویژه کالاهای سفید رنگ و کالاهای صوتی-تصویری در چین و اتحادیه ASEAN خواهد بود.

این اقدام، ناشی از تصمیمات مدیریت جدید شارپ در سال ۲۰۱۶ می باشد. زمانی که شارپ استراتژی “یک شارپ واحد”  جدید خود را برای تقویت نقاط قوتش از طریق ایجاد روحیه اتحاد و همکاری معرفی کرد. به علاوه در همین سال شعار شارپ به be original (به اصالت فکر کنید) تغییر کرد. این شعار یاد آور تعهد و ارائه خدمات به جامعه شارپ است و دقیقاً از همان مفهوم Be original  نشات می گیرد و نشانگر سالیان دراز تجربه و نوآوری هاییست که شارپ ارائه کرده است.

یکی دیگر از استراتژی های شرکت، بهبود و بازسازی مراکز تحقیقات و توسعه در شهرهای مختلف ژاپن از جمله، یائو، یایتا، هیروشیما، تنری و ساکایی است. تحت سیاست جدید مدیریت، شارپ با پشتکار و تمرکز بیشتری تحقیقات خود را در زمینه های بسیار استراتژیک مانند IoT (اینترنت اشیا) و توسعه محصولات انجام خواهد داد تا به جامعه شارپ بیش از پیش خدمت کند.

Sharpakam Lavazem Khanegi Sharp Japan Technology

Sharpakam Lavazem Khanegi Sharp Japan Technology

به علاوه، کشور چین پرجمعیت ترین کشور جهان است و این امر باعث شده تا شارپ یک مرکز تحقیقات و توسعه لوازم خانگی بزرگ در آن تاسیس کند تا پلی بزرگ برای ارائه محصولات و خدمات در سطح بین الملل باشد. این مرکز R&D جدید در Universal Technology (SZ) Co., Ltd  SHARP واقع شده و یک مرکز بسیار مهم برای چین و ASEAN به شمار می رود.

این مرکز در کنار صنایع Hon Hai بزرگترین تامین کننده لوازم الکترونیکی در جهان ایجاد شده و می تواند از تجربیات و تخصص آن برای بهبود و پیشبرد اهداف استفاده کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *