از بین بردن لکه در ماشین لباسشویی شارپ

برچسب انرژی شارپ
۲۱ فروردین ۱۳۹۷
تکنولوژی یون پلاسماکلاستر (Plasmacluster)
۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

از بین بردن لکه در ماشین لباسشویی شارپ

قبل از اینکه شروع به شستشوی لکه های جدید روی لباس کنید ٬ با یک پارچه یکبار روی لکه فشار دهید. نمالید!

از بین بردن لکه در ماشین لباسشویی شارپ

شستن لباس با ماشین لباسشویی خیلی راحت تر از شستن با دست است ولی زمانی که لکه خاصی روی لباس و یا ملحفه باشد ممکن است بعد از شستن در ماشین لباسشویی باز هم لکه از بین نرود و دوباره با دست به شستن و از بین بردن لکه بپردازید. ولی در ماشین لباس شویی های شارپ هر لکه ای به راحتی و با فشردن یک دکمه از بین می رود، این دکمه ها با تکنولوژی های پیشرفته برنامه ریزی شده اند.
 آماده سازی اولیه برای شستشو انتخاب لکه
لباسشویی شارپ برای زدودن لکه ها عملکردهای متفاوتی دارد که می توانید بر اساس نوع لکه روی لباس تان از این عملکردهای کمکی استفاده کنید.
نکته قابل توجه اینکه برای اینکه عملکرد کمکی انتخاب لکه به درستی عمل کند٬ نباید بگذارید که لکه های روی لباس خشک و چسبیده شوند. مواد جامد را از قبل بزدایید.
هشدار: قبل از اینکه شروع به شستشوی لکه های جدید روی لباس کنید ٬ با یک پارچه یکبار روی لکه فشار دهید. نمالید!
ماشین لباسشویی به صورت خودکار بر طبق نوع لکه انتخاب شده دمای شستشو ٬ حرکت چرخشی دیگ و تعداد و مدت آبکشی را تنظیم می کند.
مثلاً روش های زدودن لکه ها در دستگاه به صورت زیر است:
لکه خون: عملکرد کمکی زدودن لکه خون در کنار برنامه شستشوی انتخاب شده قبل از اجرای برنامه اصلی ٬ لباس های دارای لکه خون را با آب سرد خیس کرده و لکه ها را پاک می کند و بعد برنامه شستشوی انتخابی شما اجرا می شود.
لکه تخم مرغ: لکه های تخم مرغ برای مدتی زمانی خاص در آب گرم می مانند تا نرم و پاک شوند و بعد از آن برنامه شستشو به کار خود ادامه می دهد تا سیکل شستشو کامل شود. لیست قابلیت های انتخاب نوع لکه در زیر آمده است.
  
    
برای سایر انتخاب های لکه ٬ محلول های برطرف کننده لکه موجود می باشد. برای فعال سازی انتخاب لکه ٬ دکمه نماد انتخاب لکه روی نمایشگر ماشین را لمس کنید. (تصویر ۱)
با لمس دکمه های نماد پیکان انتخاب لکه را تعیین کنید. (تصویر ۲)
برای تأیید انتخاب خود ٬ دکمه نماد مربوطه بر روی صفحه نمایش را لمس کنید تا برنامه کمکی انتخاب شده برای زدودن لکه ها فعال شود. (تصویر ۲)
چناچه می خواهید انتخاب لکه را لغو کنید٬ می توانید دکمه نماد انتخاب لکه را لمس کنید. پیام هشدار لغو انتخاب برای مدت کوتاهی روی صفحه نمایشگر نمایان خواهد شد.
”انتخاب لکه“
اگر مایلید که عملکرد پاک کردن لکه ها را دوباره انتخاب کنید ٬ مراحل نشان داده شده در تصاویر شما ۱ و ۲را تکرار کنید.
نکته: اگر پس از انتخاب لکه مورد نظر در پایان شستشو ٬ نتیجه مطلوب حاصل نشد ٬ احتمالا نوع لکه را اشتباه انتخاب کرده اید؛ لطفاً برای زدودن لکه ها پس از انتخاب نوع لکه صحیح ٬ عملیات شستشو را تکرار کنید.
 در مقاله های قبل :
جدول توضیح نماد لکه
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *