انجماد و خنک کنندگی سریع در یخچال فریزر شارپ

کم صداترین ماشین ظرفشویی شارپ
۱۷ بهمن ۱۳۹۷
جاروبرقی سطلی شارپ مدل EC-CA1820
۲۴ بهمن ۱۳۹۷

انجماد و خنک کنندگی سریع در یخچال فریزر شارپ

در مدت ۲ ساعت کاملا مواد را منجمد کرده و ارزش مواد غذایی را به دلیل سرعت در انجماد حفظ می کند.

 

انجماد و خنک کنندگی سریع در یخچال فریزر شارپ

انجماد سریع در فریزر شارپ:
در قابلیت انجماد سریع فریزر ظرف مدت ۲ ساعت مواد غذایی شما را با بالاترین دمای ممکن و حداکثر شتاب منجمد و فریز می کند. این حالت به خصوص برای گوشت و ماهی که در مدت زمان کوتاهی ارزش غذایی خود را از دست می دهند بسیار مفید است.
زمانی که از این قابلیت استفاده می کنید بهتر است درب فریزر را به جهت عملکرد سریعتر انجماد،‌ به مدت ۲ ساعت باز نکنید.(در یخچال فریزر های ۵ درب قابلیت انجماد سریع در قسمت درب پنجم انجام می شود)
زمانی که فریزر مشغول عملیات دیفراست یا یخ زدایی است فرایند فریز کردن بیشتر به طول می انجامد چرا که عملیات یخ زدایی باید کامل شود.
توجه نمایید زمانی که از این قابلیت استفاده می کنید مواد غذایی تازه که مایل به فریز کردنشان هستید نباید در کنار مواد غذایی از پیش منجمد شده قرار دهید.
ویژگی انجماد سریع در یخچال فریزرهای ساید بای ساید چهار درب و پنج درب شارپ همچنین در مدل های دوقلو و بالا- پایین فریزر تعبیه شده است،‌ این ویژگی ارزش مواد غذایی را به دلیل سرعت در انجماد حفظ می کند.

خنک کنندگی سریع در یخچال شارپ:
قابلیت خنک کنندگی سریع مواد غذایی یا آب قرار داده شده در یخچال را در حداقل زمان با دمای ۲ الی ۳ درجه و در عرض ۱ الی ۲ ساعت خنک می نماید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *