تکنولوژی اکوباکس (EcoBox) در ماشین ظرفشویی شارپ

راهنمای صرفه جویی در مصرف انرژی یخچال و فریزر
۶ بهمن ۱۳۹۷
جاروبرقی با مکش بالا شارپ، مدل EC-BL2203A-R2
۱۰ بهمن ۱۳۹۷

تکنولوژی اکوباکس (EcoBox) در ماشین ظرفشویی شارپ

تکنولوژی اکوباکس در ماشین ظرفشویی شارپ برای صرفه جویی در آب و برق مصرف کنندگان

تکنولوژی اکوباکس در ماشین ظرفشویی شارپ

یکی از دغدغه های اصلی همه ما مصرف بهینه آب است که این امر موجب شده که تمام روزمرگی ما را تحت تاثیر قرار دهد. از بارزترین مصارف آب می توان به انواع شستشو ها اشاره کرد از استحمام کردن تا شستن خودرو، همه اینها مستلزم استفاده از آب، آن هم به مقدار زیاد می باشد.
برای شستشوی ظروف با دست و در سینک های دوقلو به اینصورت استفاده می شود که از یکی از سینکها برای قرار دادن ظروف کثیف و از دیگری برای آبکشی ظروف شسته شده استفاده می کنند. به طور معمول آب سینک دوم را در سینک نگه داشته تا برای خیساندن ظروف کثیف در سری دوم استفاده کنند.
این سینک دوم که برای صرفه جویی در مصرف آب برای خیساندن ظروف در سری دوم استفاده میشد، امروزه در ماشین ظرفشویی برای صرفه جویی در آب به شکل جدید و پیشرفته ای استفاده میشود.
این تکنولوژی آب مورد استفاده در آبکشی آخر در ماشین ظرفشویی را فیلتر نموده و آب را در خود ذخیره می کند و در مرحله پیش شستشوی سری بعدی ظروف استفاده می نماید.
نام این تکنولوژی اکوباکس (Eco box) می باشد.
تکنولوژی Eco box در ماشین ظرفشویی شارپ این امکان را فراهم می کند تا در مصرف آب، برق و همچنین هزینه کاربر صرفه جویی قابل ملاحظه ای به عمل آید. در این تکنولوژی زمانی که شستشو به مرحله آبکشی آخر رسید، به جای اینکه دور ریخته شود، در یک مخزن ذخیره آب که در کنار ماشین ظرفشویی تعبیه شده، ذخیره می گردد تا در دفعات بعدی به عنوان پیش شستشو مورد استفاده قرار گیرد. گفتنی است با وجود این سیستم مصرف آب در طی شستشو تا حد ۵٫۵ لیتر کاهش می یابد.

ماشین ظرفشویی شارپ مدل QW-V1014M با تکنولوژی اکوباکس طراحی و توسط شرکت آکام تجارت سپهر نماینده رسمی لوازم خانگی شارپ بفروش می رسد.

 

ماشین ظرفشویی شارپ مدل QW-V1014M

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *