با کولرگازی شارپ به طراوت طبیعت تنفس کنید

یخچال فریزر پنج درب شارپ SJ-FSD910
۱۵ فروردین ۱۳۹۷
ماشین لباسشویی فول گرافیک و کم مصرف شارپ ES-FB814TDBX
۱۹ فروردین ۱۳۹۷

با کولرگازی شارپ به طراوت طبیعت تنفس کنید

کم مصرف مجهز به موتور اینورتر، پرتاب باد چهار جهته، مقاوم در برابر نواسانات شدید برق، مجهز به فیلتر نانو سیلور

با کولرگازی شارپ به طراوت طبیعت تنفس کنید

sharp بر این باور است که بهترین راه برای به حداقل رساندن تاثیرات زیست محیطی، مدنظر قرار دادن تمامی مواردی است که می تواند در فرایند گرم شدن کره زمین نقش داشته باشد، از تولید مواد خنک کننده هوا و انتشار آن در هوا تا برق مصرفی توسط تجهیزات مورد استفاده برای آنها. به دلیل سازگاری با محیط زیست،‌ کولرگازی های شارپ از گاز R410A استفاده می کنند که یک ماده خنک کننده (سردساز) جدید می باشد. از سویی این ماده بازدهی انرژی بالاتر در برداشته و در حجم های پایین تر قابل استفاده است.

با هوای پاک حاصل از پلاسماکلاستر به راحتی تنفس کنید…

مکانیسم میکروب زدایی پلاسماکلاستر
۱- آزادسازی یون ها: یون های پلاسماکلاستر که مشابه با یون های مثبت و منفی موجود در طبیعت است، از طریق تخلیه پلاسما ایجاد شده و در هوا آزاد می شود.
۲- تاثیر یون ها بر میکروب های موجود در هوا: یون های حاصل از رادیکال های هیدروکسید(OH) صرفا در حالتی شدیدا اکسید می شوند که به سطح قارچ ها و ویروس ها می چسبند. این رادیکال ها فورا موجب رفع هیدروژن پروتئین ها و به تبع آن شکسته شدن آنها می شوند.
۳- بازگشت قطعات حاصل از شکست به صورت آب به هوا: رادیکال های هیدروکسید (OH) با هیدروژن (H) ترکیب شده و مولکول آب را تشکیل می دهند که به هوا باز می گردد.

جلوگیری از الکتریسیته ساکن
الکتریسیته ساکن موجب جذب ذرات موجود در هوا می شود. یون های پلاسماکلاستر الکتریسیته ساکن را کاهش داده و از چسبیدن گرد و خاک و ذرات موجود در هوا به پرده ها، البسه و سایر سطوح جلوگیری می نماید.

– صرفه جویی در مصرف انرژی با عملکرد اینورتر
کولرهای اینورتر J-TECH مربوط به شارپ موجب صرفه جویی در مصرف برق و صرفه اقتصادی در انرژی می شود. آن ها از موتورهای DC پر توان برای فن کمپرسور و فن فضای بیرونی برای کاهش مصرف انرژی و افزایش کارایی و بازدهی استفاده می کنند.

مهمترین مورد که در کولرگازی مطرح می باشد علاوه بر قدرت خنک کنندگی، مصرف برق آن است که می تواند در زمان خرید کولرگازی مورد توجه قرار گیرد.

دو تفاوت اصلی در کولرگازی کم مصرف نسل جدید با کولرگازی قدیمی باعث شده تا در حد قابل توجهی مصرف برق را کاهش دهد.
گاز موجود در این کولرها گاز R410a بوده که در مقایسه با گاز مصرفی در کولرهای قدیمی که R22 می باشند بسیار خنک تر هستند. علت آن هم این است که دمای جوشش گاز R410a برابر با منفی ۵۲ درجه و دمای جوشش گاز R22 منفی ۴۱ درجه می باشد.
این تفاوت نقش مهمی در تولید سرما در بازه زمانی کمتر خواهد داشت.
تفاوت دیگر در ساختار کمپرسور می باشد. در کمپرسور کولرگازی های قدیمی، بعد از هم دما شدن محیط با دمایی که برای کولرگازی تعیین کرده اید، کمپرسور کاملا خاموش می شود، تا دوباره برای هم دما شدن با محیط، روشن شود و این استارت مجدد باعث مصرف برق بالایی می شود، اما در کولرگازی کم مصرف امروزی با توجه به کمپرسور یا موتور اینورتر با توجه به ساختار فرمان آن،کمپرسور هیچ گاه از مدار خارج نمی شود و در این زمان دورموتور به حداقل خود میرسد تا برای روشن شدن دوباره برق بالایی مصرف نشود.

کولر گازی شارپ با توجه به بکار بردن تکنولوژی ژاپن در آن از نوع کولرگازی کم مصرف یا کولرگازی اینورتر بوده که میتواند هوای محیط را در حداقل مدت زمانی خود، خنک نموده و کمترین مصرف برق را داشته باشد.

شرکت آکام تجارت سپهر مجموعه ای از بهترین و کم مصرف ترین کولرگازی  ها را برای مناطق حاره ای و دیگر مناطق گردآوری نموده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *