معرفی قابلیت Half load | با این برنامه می توانید در هزینه هایتان صرفه جویی کنید

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تبریز - لوازم خانگی شارپ - آکام تجارت سپهر تکنولوژی ژاپن
حضور شارپ در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تبریز
۲۴ مرداد ۱۳۹۶
سمینار لوازم خانگی شارپ آکام تجارت سپهر سمینار گلستان
اولین سمینار تخصصی لوازم خانگی شارپ در استان گلستان
۹ شهریور ۱۳۹۶
ظرفیت نیمه پر - آکام تجارت سپهر - لوازم خانگی شارپ - تکنولوژی ژاپن

معرفی قابلیت Half load | با این برنامه می توانید در هزینه هایتان صرفه جویی کنید

یکی از امکانات و قابلیت های به کار رفته در ماشین ظرفشویی برنامه اکو واش یا ظرفیت نیمه پر(Half load) است.

برنامهHalf load ماشین ظرفشویی شارپ | با این برنامه می توانید در هزینه هایتان صرفه جویی کنید

تکنولوژی به منظور آسایش هر چه بیشتر انسان طراحی شده و این آسایش جنبه های مختلف زندگی انسان را در بر می گیرد.

کشور ژاپن و سازندگان کالاهای ژاپنی از پیشتازان تفکرات و ابزار های جدید و به کارگیری از آنها در وسایل مورد نیاز ما هستند. همانطوری که همه ما می دانیم لوازم خانگی از پرکاربردترین و ضروری ترین وسایل و ابزار مورد نیاز در زندگی انسان است. به دلیل این کاربرد وسیع برای راحتی و تسهیل زندگی انسان و کاهش زمان مورد نیاز برای تخصیص به کارهای مرتبط به آشپزخانه و منزل و اختصاص آن زمان به کارها و فعالیت های مورد علاقه مان تکنولوژی های مرتبط به آن روزبروز گسترده تر و پیشرفته تر می شود.

موبایل، تبلت، انواع کامپیوتر جای نامه نگاری ها و بسیاری از بازی های کودکی فیزیکی را گرفته اند و جاروی دستی جای خود را به جارو برقی، شستن لباس و ظرف با دست جای خود را به ماشین لباسشویی و ظرفشویی داده است.

ماشین ظرفشویی مدت زمان زیادی نیست که در میان زندگی مردم جای خود را پیدا کرده است اما در همین مدت زمان کوتاه یکی از ضروری ترین وسایل منزل و لازمه هر آشپزخانه ای شناخته می شود. این دستگاه برای شما این امکان را فراهم می کند تا ظروفتان را بدون اینکه شخصاً زمانی برای شستن آنها صرف کنید بشویید و از زمان خالی ایجاد شده برای کارهای شخصیتان بهره ببرید.

یکی از امکانات و قابلیت های به کار رفته در ماشین ظرفشویی برنامه اکو واش یا ظرفیت نیمه پر(Half load) است.

بسیاری از ما تمایل داریم که به ظرف مورد نظرمان که متاسفانه کثیف شده سریع دسترسی پیدا کنیم ولی ماشین ظرفشویی  این امکان را به ما نمی دهد و ما مجبوریم تا ظرفیت ظروف کثیف به حداکثر برسد تا آن را روشن کنیم در حالیکه به ظرف یا ظروف مورد نظرمان در همان لحظه نیاز داریم. این مسئله همچنان که ظرفیت دستگاه بالاتر می رود مشکل سازتر می شود و ما بایستی زمان بیشتری صرف کنیم تا به حداکثر ظرفیت ظرفشویی برسیم. این در حالیست که نمی خواهیم از شستشوی با حداکثر ظرفیت ماشین استفاده نماییم چرا که انرژی، آب و زمان بسیار زیادتری صرف می کنیم. شرکت شارپ تدبیری اندیشیده تا این مسئله برای کاربران رفع گردد. با وجود برنامه Eco wash یا Half load بر ظرفشویی شارپ کاربر می تواند گزینه Half Load را برگزیند تا شستشوی ظروف مورد نیازش تنها به طبقه بالا، پایین و یا هر دو حالت محدود گردد و با این کار نه تنها  کاربر به ظروف مورد نیازش در کوتاهترین زمان ممکن دسترسی پیدا می کند بلکه در مصرف آب، انرژی و زمان صرفه جویی قابل ملاحظه ای می گردد و علاوه بر موارد ذکر شده در دراز مدت هزینه مصرفیتان به شدت کاهش می یابد. البته با وجود آنکه این برنامه زمان شستشو را کاهش می دهد و از مصرف آب کمتری بهره می برد با اینحال کیفیت شستشو همچنان بالا خواهد ماند و ظروف کاملاً شسته و تمیز خواهند شد.

برخی از مزایای قابلیت Eco wash یا Half load به اختصار در پایین بیان می شود:

  • صرفه جویی در مصرف آب، برق زمان انتظار برای شستشو
  • دوستدار محیط زیست
  • کاهش هزینه های مصرفی
  • و…

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *