بهترین کولر گازی کم مصرف شارپ AY-A30ECI

انتخاب و خرید دستگاه تصفیه هوا خانگی
۲۰ تیر ۱۳۹۷
ماشین لباسشویی شارپ و آنتی آلرژی هوشمند
۲۴ تیر ۱۳۹۷

بهترین کولر گازی کم مصرف شارپ AY-A30ECI

کولر گازی شارپ با تکنولوژی ژاپن، مدل AY-A30ECI از کم مصرف ترین و پر قدرت ترین خنک کننده ها می باشد که با رتبه انرژی A در صدر جدول بهترین کولر گازی ها قرار گرفته است.

بهترین کولر گازی کم مصرف شارپAY-A30ECI

با رسیدن تابستان و هوای گرم،‌ وجود یک وسیله خنک کننده ضروری است. تهیه دستگاههای خنک کننده مثل کولر‌ها، چیلر، پنکه در هر محیطی با در نظر گرفتن آب و هوای آن محیط انتخاب می شود.
در ایران، مناطق شرجی شمال و جنوب کشور که در همسایگی دریا قرار دارند، استفاده از کولرگازی ضرورت بیشتری دارد که کولر گازی های فقط سرد برای این مناطق مناسب تر است. شهرهایی با هوای معتدل مانند شهرهای مرکزی ایران، نیز استفاده از کولر گازی را به خنک کننده های دیگر ترجیح می دهند. یکی از دلایل انتخاب این دستگاه هوای مطبوع و خنک کنندگی سریع آن است.
کولرگازی های اولیه، مصرف برق بالایی داشتند ولی با پیشرفت تکنولوژی مصرف برق آنها به رتبه A هم رسید که در رده کولر گازی کم مصرف می باشند.
در انتخاب و خرید کولرگازی، نکته ای که مد نظر است تناسب ابعاد محیط با ظرفیت دستگاه است که می خواهید برای آن کولرگازی تهیه کنید. برای انتخاب، ظرفیت سرمایش در کولرگازی، از عددی که با واحد BTU روی آن است استفاده می شود.
بهترین کولر گازی با انتخاب خود شما به خانه و محل کارتان می آید. فقط کافی است که مواردی مانند:
رتبه انرژی، مقدار BTU، میزان صدای کولر در زمان کارکرد، نوع گاز خنک کننده و طراحی مناسب پره ها و پنل برای خنک کردن تمامی قسمتهای محیط.
کولر گازی های شارپ با حداقل صدا که می توان به آنها کولر گازی بی صدا هم گفت،‌ از کم مصرف ترین کولر گازی ها می باشند که دارای رتبه A و B هستند. گاز خنک کننده استفاده شده در کولر گازی های شارپ R410A می باشد که از بهترین و جدیدترین گازهای خنک کننده است.

عدد BTU  روی تمامی کولرگازی های شارپ درج شده و می توان جهت خرید کولرگازی برای هر محیط با هر اندازه ای، مناسبترین کولرگازی را انتخاب کرد.

در کولرگازی شارپ از ۱٫۲۰۰BTU تا ۳۰٫۰۰۰BTU وجود دارد.

 

کولر گازی شارپ با تکنولوژی ژاپن، مدل AY-A30ECI از کم مصرف ترین و پر قدرت ترین خنک کننده ها می باشد که با رتبه انرژی A در صدر جدول بهترین کولر گازی ها قرار گرفته است.

از دیگر مزایا و ویژگی های برجسته کولرگازیAY-A30ECI:
دارای پرتاب باد چهار جهته
گاز خنک کننده R410A
مناسب مناطق معتدل T1
عملکرد سرمایشی و گرمایشی
ظرفیت سرمایش ۳۰۰۰۰ BTU
پنل ها مجهز به فیلتر نانو سیلور و آنتی باکتریال
کنترل دمای محیط در بازه نیم درجه بالاتر یا پایینتر از دمای تنظیم شده

جهت اطلاع از قیمت کولرگازی با خط ویژه: ۵۴۶۷۱ – ۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *