قابلیت تاخیر در ماشین لباسشویی شارپ | آسوده بخوابید!

تکنولوژی ضد نشت آب Aqua Stop - لوازم خانگی شارپ - آکام تجارت سپهر
معرفی تکنولوژی ضد نشت آب Aqua Stop | ایمن در برابر نشت آب
۱ مهر ۱۳۹۶
ماشین ظرفشویی شارپ آکام تجارت سپهر لوازم خانگی شارپ تکنولوژی ژاپن
برنامه Auto Intensive پاک کننده ظروف بسیار کثیف | لوازم خانگی ژاپنی
۱۱ مهر ۱۳۹۶
برنامه تاخیر لوازم خانگی شارپ آکام تجارت سپهر تکنولوژی ژاپن ماشین لباسشویی ماشین ظرفشویی

قابلیت تاخیر در ماشین لباسشویی شارپ | آسوده بخوابید!

گاهی اوقات تحت شرایطی می خواهیم ماشین لباسشویی به صورت خودکار فرایند شستشو را پیش ببرد.

قابلیت تاخیر در ماشین لباسشویی شارپ | آسوده بخوابید!

مطمئناً خیلی از ما بسیاری اوقات کارهایی برای انجام دادن داریم و یا اینکه مایلیم به فعالیت های دیگرمان برسیم ولی سرعت تغییرات و سریع تر شدن زندگی این امکان را سخت تر از پیش ساخته است. گاهی اوقات تحت شرایطی می خواهیم ماشین لباسشویی به صورت خودکار فرایند شستشو را پیش ببرد. مثلاً دوست داریم ماشین یک ساعت دیگر شروع به کار کند ولی شاید در آن ساعت خواب یا در حال استراحت باشیم و در هر صورت کسی یا چیزی مزاحم آسایشمان نگردد اما در عین حال رخت و لباس هایمان کاملاً شسته و تمیز بشوند.

جواب این مسئله با ماست. شارپ در ماشین لباسشویی و ظرفشویی خود برنامه ای قرار داده است که زمان شستشو را به طور خودکار برایمان به تعویق می اندازد  و ما می توانیم زمانی که در اختیار داریم را به برنامه های مهم دیگرمان اختصاص دهیم. این قابلیت ویژه Delay یا تاخیر در شروع برنامه نام دارد. با وجود برنامه Delay شما می توانید از یک ساعت تا ۲۴ ساعت برنامه شستشو را به تعویق بیندازید. مثلاً تمایل دارید که چون شب ها تعرفه های مناسب و ارزان تری برای مصرف انرژی در نظر گرفته شده و بار انرژی کاهش می یابد، از ماشین لباسشویی نیمه شب استفاده کنید. با وجود این ویژگی این امکان وجود دارد تا هر ساعتی که دوست داشته باشید شستشو را تنظیم کرده و بعد نتیجه عالی آن را مشاهده کنید.

لوازم خانگی شارپ در تولیدات خود سعی کرده تا همواره بهترین ها را برای رفاه جامعه خلق کند تا شما از حداکثر امکانات بهره ببرید. ما، آکام تجارت سپهر نمایندگی رسمی لوازم خانگی شارپ با ضمانتنامه آکام سرویس خواستار بهترین کیفیت برای هموطنان خود هستیم و با تلاش و حول و قوت الهی لوازم خانگی با تکنولوژی ژاپنی را وارد خانه شما عزیزان نمودیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *