تصفیه هوا هوشمند شارپ

ماشین لباسشویی شارپ و برنامه تاخیر در شستشو (DELAY)
۷ مرداد ۱۳۹۷
برنامه تشخیص میزان کثیفی ظروف در ماشین ظرفشویی شارپ
۹ مرداد ۱۳۹۷

تصفیه هوا هوشمند شارپ

دستگاه تصفیه هوای هوشمند شارپ با برخورداری از سنسورها و بررسی مستمر وضعیت محیطی، می تواند به صورت خودکار انواع آلودگی های محیطی را پاکسازی نماید.

تصفیه هوا هوشمند شارپ

امروزه وضعیت هوا و آلودگی هوا که ناشی از گرد و غبار، ریزگردها و دود خودروها و کارخانجات است و بیماری های مختلفی مانند ناراحتی های ریوی، قلبی و عروقی، حساسیت ها و التهابات پوستی و چشمی را ایجاد می کند.
دستگاه تصفیه هوا هوشمند شارپ مجهز به فناوری پلاسماکلاستر Plasmacluster Ion و مجهز به فیلتراسیون ۵ مرحله ای است که انواع ذرات معلق، گرد و غبار، مولکولهای بو، میکروب، موی حیوانات خانگی، دود سیگار، و دود خودروها رو جذب کرده و هوایی پاک و با طراوت را در محیط کار و منزل شما به ارمغان می آورد.
دستگاههای تصفیه هوای هوئشمند شارپ مجهز به فناوری ژاپن با بهره گیری از سیستم Humidifier علاوه بر از بین بردن آلودگی های هوای منزل و محل کار شما،‌ قادرند با انتشار و تنظیم رطوبت محیط، از خشکی هوا و ایجاد التهابات پوستی در افراد مختلف به خصوص خانم ها جلوگیری نماید.


دستگاه تصفیه هوای هوشمند شارپ با برخورداری از سنسورها و بررسی مستمر وضعیت محیطی، می توانند به صورت خودکار انواع آلودگی های محیطی مانند دود سیگار و … را شناسایی و به صورت خودکار جهت پاکسازی آلودگی هوا شروع به فعالیت نماید.


همچنین این دستگاهها مجهز به سنسور تشخیص نور و حرکت می باشد که مطابق با عوامل مختلف شدت فعالیت دستگاه را تنظیم می کند.
به دلیل قابلیت از بین بردن میکروب ها و پاکسازی محیطی با بهره گیری از فناوری پیشرفته پلاسماکلاستر، می توان از این دستگاه ها در بیمارستان ها، اتاق های عمل، مطب ها، اماکن عمومی و آزمایشگاهها، منازل مسکونی‌، دفاتر اداری و کارگاههای تولیدی استفاده نمود.

شرکت آکام تجارت سپهر مجموعه ای از بهترین و خوش قیمت ترین تصفیه هوا ها را برای تمامی محیط ها گردآوری نموده است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *