تنظیم ارتفاع طبقات ظرفشویی(adjustable trays)

کولر گازی، گرمایشی و سرمایشی شارپ
۱۸ آذر ۱۳۹۷
برنامه ۵٫۵ لیتری اکوباکس در ظرفشویی شارپ
۲۵ آذر ۱۳۹۷

تنظیم ارتفاع طبقات ظرفشویی(adjustable trays)

با این قابلیت می توان ارتفاع طبقات ماشین ظرفشویی را با توجه به اندازه ظروف تنظیم نمود

تنظیم ارتفاع طبقات ظرفشویی(adjustable trays)

با استفاده از قابلیت تنظیم ارتفاع طبقات adjustable trays، می توان ارتفاع طبقات ماشین ظرفشویی را به دلخواه تغییر داد.

 طبقه با ارتفاع قابل تنظیم
این طبقات برای افزایش ظرفیت سبد بالا طراحی و در نظر گرفته شده اند. می توانید لیوانها و فنجانهای خود را روی این طبقات قرار دهید. می توانید ارتفاع این طبقات را تنظیم کنید. بخاطر این ویژگی، می توانید لیوانها با اندازه های متفاوت را زیر این طبقات قرار دهید.
بخاطر استفاده از پلاستیکهای نصب شده تنظیم ارتفاع در روی سبد، می توانید از طبقات در ۲ ارتفاع مختلف استفاده کنید.
بعلاوه، می توانید چنگالهای بلند و قاشقها را از پهلو در این طبقات قرار دهید تا مانع چرخش پروانه نشوند.
قفسه های تاشو بر روی سبد بالایی با این هدف طراحی شده اند تا به شما امکان دهند ظروف بزرگ مانند قابلمه، ماهیتابه و سایر ظروف را راحتتر درون دستگاه قرار دهید. در صورت نیاز هر قسمت را می توانید به صورت جداگانه تا بزنید، همچنین می توانید تمام آنها را تا بزنید و فضای بیشتری در اختیار داشته باشید. برای استفاده از قفسه های تاشو می توانید آنها را به سمت بالا یا پایین خم کنید.
تنظیم ارتفاع سبد بالا
سبد بالای دستگاه شما در وضعیت بالا قرار دارد. هنگامی که دستگاه در این وضعیت است، می توانید اقلام بزرگ مانند قابلمه و غیره را در سبد پایین قرار دهید. هنگامی که سبد بالا در وضعیت پایین قرار دارد، می توانید بشقابهای بزرگ را در سبد بالا قرار دهید.

از چرخها برای تغییر ارتفاع سبد استفاده کنید. قطعات نگهدارنده سبد را در انتهای ریل سبد بالا با چرخاندن به کناره ها باز کنید و سبد را بیرون بیاورید. وضعیت چرخها را تغییر دهید، سبد را دوباره روی ریل تنظیم کنید و قطعات نگهدارنده سبد را ببندید. بدین صورت، سبد را از وضعیت بالا به پایین آورده اید.

 

سبد پایین طبقات تا شونده

طبقات تا شونده از چهار بخش تشکیل شده اند که در سبد پایین دستگاه قرار دارند و به صورتی طراحی شده اند که به شما اجازه می دهند تا اقلام بزرگتر مانند دیگها ، قابلمه ها و غیره را بسادگی در دستگاه قرار دهید. در صورت تمایل ، هر بخش را می توان بطور جداگانه تا کرد یا همه قطعات را می توان تا کرد و فضای بیشتری بدست آورد. می توانید از طبقات تاشونده با بالا آوردن یا تا کردن آنان استفاده کنید.

 

با کلیک بر روی این لینک تمامی مدل های ظرفشویی شارپ با قابلیت (adjustable trays) را می توانید مشاهده نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *