تکنولوژی اکوباکس | کیفیت برتر همواره با لوازم خانگی شارپ

آبریز کاراکوری لوازم خانگی شارپ آکام تجارت سپهر
یخچال و فریزر شارپ مجهز به آبریز KARAKURI | زندگی آسان با تکنولوژی ژاپنی
۵ مرداد ۱۳۹۶
یخچال و فریزر - لوازم خانگی شارپ - آکام تجارت سپهر - تکنولوژی ژاپن
ساید بای ساید چهار درب شارپ SJ-FP85V | زیبایی در عین سادگی!
۱۵ مرداد ۱۳۹۶
تکنولوژی اکوباکس آکام تجارت سپهر لوازم خانگی شارپ تکنولوژی ژاپن

تکنولوژی اکوباکس | کیفیت برتر همواره با لوازم خانگی شارپ

تکنولوژی Ecobox این امکان را فراهم می کند تا در مصرف آب، برق و همچنین هزینه کاربر صرفه جویی قابل ملاحظه ای به عمل آید.

تکنولوژی اکوباکس | کیفیت برتر همواره با لوازم خانگی شارپ

آب‌ یكی‌ از عظیم ترین چالش‌های‌ زندگی بشری به خصوص در قرن اخیر است‌ كه‌ می‌تواند در آینده‌ بسیار نزدیك‌ سرمنشا بسیاری‌ از تغییرات بزرگ‌ در جهان‌ باشد. از آنجایی که امروزه فاصله کشورها مانند قدیم که در مقیاس محلی مطرح بود، در مقیاس جهانی اهمیت قابل توجهی ندارد، این چالش پیش روی همه در سراسر دنیا قرار دارد. میزان آب مصرف خانگی و شربی که انسان در این قرن دریافت می کند، دقیقاً به همان اندازه ایست که هزاران سال پیش دریافت می کرده  ولیکن سرانه مصرف آب زیادتر گردیده که این امر به دلیل افزایش جمعیت امروز نسبت به  قرن های گذشته است. در مدت‌ ۴۰ سال‌‌، مصارف‌ آب‌ در کل دنیا به سه برابر رسیده است‌. در چنین شرایطی باید تدبیری اندیشید تا این مایه حیات را هم برای خود و هم آیندگان به خوبی حفظ نماییم.
یکی از پر مصرف ترین دستگاه ها در لوازم خانگی ماشین ظرفشویی است. شرکت شارپ، با در نظر گرفتن محدودیت های محیط زیست و انرژی به ویژه در لوازم خانگی شارپ کوشیده تا جهت بهینه سازی مصرف همواره بهترین راه حل ممکن را در ساخت محصولات خود در نظر بگیرد.

در این راستا، تکنولوژیEcobox  این امکان را فراهم می کند تا در مصرف آب، برق و همچنین هزینه کاربر صرفه جویی قابل ملاحظه ای به عمل آید. در اکوباکس زمانی که شستشو به به مرحله آبکشی آخر رسید، به جای اینکه دور ریخته شود، در یک مخزن ذخیره آب که در کنار ماشین ظرفشویی تعبیه شده، ذخیره می گردد تا در دفعات بعدی به عنوان پیش شستشو مورد استفاده قرار گیرد. گفتنی است با وجود این سیستم مصرف آب در طی شستشو تا حد ۵٫۵ لیتر کاهش می یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *