تکنولوژی یون پلاسماکلاستر (Plasmacluster)

از بین بردن لکه در ماشین لباسشویی شارپ
۲۳ فروردین ۱۳۹۷
ماشین لباسشویی های ۸ کیلوگرمی شارپ
۲ اردیبهشت ۱۳۹۷

تکنولوژی یون پلاسماکلاستر (Plasmacluster)

یون های پلاسماکلاستر در خنثی سازی ذرات آلرژی زای ناشی از غبار و همچنین هاگ هایی که سبب کپک هستند، موثرند.

تکنولوژی یون پلاسماکلاستر (Plasmacluster) | نوآوری شارپ در پاکسازی هوا

هوایی که ما در آن تنفس می کنیم، که همانا نیاز اولیه بشری است، نقشی بسیار حیاتی در سلامتی و تندرستی ما ایفا می کند. اگرچه در محیط امروز، هوای غیر آلوده، تازه و پاک به این دلیل که آلاینده هایی مانند میکروب، جرم و ویروس هایی که سبب گسترش آنفلوانزا و یا عدم احساس سلامتی اند، در هوا غالب شده اند، کم شده است. کمپانی شارپ با تحولی در روند خود و ایجاد تکنولوژی پلاسماکلاستر ثابت کرده که برای ایجاد هوایی پاک و سالم دربرابر میکروب های معلق در هوا، موثر عمل کرده است.

مزایای تکنولوژی یون پلاسماکلاستر (Plasmacluster)

این تکنولوژی تصفیه هوا مختص به نوآوری خود شرکت شارپ است و هوا را با ایجاد یون های مثبت و منفی تصفیه می کند. تکنولوژی پلاسماکلاستر  به طور کلی ذرات معلق در هوا را مانند ویروس ها، عوامل آلرژی زا و باکتری ها را غیرفعال می کند و می زداید. این سیستم، به انواع بسیاری از بوها از قبیل بوی ناشی از پخت و پز، زباله و دود سیگار حمله می کند.

تازگی هوا با یون های منفی

دستگاه های تصفیه هوای شارپ و ژنراتور های یون با ایجاد یون های منفی کمک می کنند تا هوا پاک و تر و تازه شوند. این دستگاه ها یون هایی را آزاد می کنند که باعث ایجاد یک فضای مثبت و دلنشین می شوند همانند زمانی که شما در دل طبیعت در کنار یک آبشار هستید.

کاهش هاگ های آلرژی زا و شناور در هوا با ایجاد یون های مثبت و منفی

یون های پلاسماکلاستر در خنثی سازی ذرات آلرژی زایی که از طریق غبار ایجاد می شوند و همچنین هاگ هایی که سبب کپک هستند، موثرند. دستگاه های تصفیه و ژنراتورهای یون شارپ کمک می کنند تا کیفیت هوایی که شما تنفس می کنید افزایش یابد.

خنثی سازی مولکول های بودار، با یون های مثبت و منفی پلاسماکلاستر (Plasmacluster)

تکنولوژی پلاسماکلاستر کمک می کند تا منبع بسیاری از بوهای ناخوشایند خانگی ناشی از پخت و پز، حیوانات خانگی، زباله ها و بوهای ناشی از دود سیگار کاهش یابد.

کاهش ویروس های معلق در هوا با یون های مثبت و منفی

یون های پلاسماکلاستر، ویروس های معلق در هوا مانند آنفلوآنزا را که تازه در حال شکل گیری اند، با کاهش اثراتشان از بین می برد.

PCI در تکنولوژی پلاسماکلاستر (Plasmacluster)

نصب تکنولوژی پلاسماکلاستر در یخچال و فریزر شارپ با آزادسازی یون های مثبت و منفی کمک می کند تا غذاها برای مدت طولانی تری تازه بمانند. این ویژگی منحصر بفرد در کاهش ذرات معلق در هوا مانند باکتری و هاگ های کپک موثر است و کمک می کند که بوها از بین بروند.

*پلاسماکلاستر (Plasmacluster) چگونه عمل می کند؟

مرحله اول
یون های پلاسماکلاستر مانند یون های موجود در طبیعت هستند. یون ها توسط مولکول های آب احاطه شده اند و به هوا آزاد می شوند(بخار آب را به یون های مثبت و منفی تبدیل کرده و به هوا می فرستد).
مرحله دوم
یون رادیکال های (HO) زمانی که به سطوح میکروب های موجود در هوا از قبیل عوامل حساسیت زا، باکتری ها، کپک و ویروس ها می چسبند، یک واکنش شیمیایی رخ می دهد و این یون ها با اکسیژن ترکیب می شوند و به دنبال هیدروژن، پروتئین متعلق به غشای سلولی ذرات مضر مانند ویروس ها و باکتری ها را قطع می کنند و آنرا تخریب می کنند(بدین ترتیب، این عمل باعث نابودی و بی اثر شدن ذرات مضر موجود در هوا می شود).
مرحله سوم
رادیکال های هیدروکسید(HO) با هیدروژن ترکیب می شوند تا دوباره آب را شکل دهند و به صورت بخار آب دوباره به هوا بازگردند.

*کاهش بو

تکنولوژی پلاسماکلاستر, بوهای نامطبوع رایج خانگی مانند دود سیگار، بوهای ناشی از پخت و پز حیوانات خانگی را از بین می برد و بدین صورت سلامت عمومی افزایش می یابد.
*کاهش جریان برق وجرقه(خاصیت ضد جرقگی که به دلیل ایجاد بار الکتریکی شکل می گیرد)
یون های پلاسماکلاستر، جریان برق را با جلوگیری از نشستن گرد و خاک های معلقی که بر روی پرده، لباس و دیگر سطوح می نشیند، کاهش می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *