جاروبرقی شارپ، سطلی، کیسه دار، بدون کیسه

یخچال فریزر شارپ مدل SJ-PD73S
۱۵ اسفند ۱۳۹۶
ساید بای ساید فرنچ پنج درب شارپ SJ-FSD910
۲۳ اسفند ۱۳۹۶

جاروبرقی شارپ، سطلی، کیسه دار، بدون کیسه

هر محیطی با هر وسعت و اندازه، برای نظافت وسیله مناسب خود را می خواهد. محیط های بزرگ و اداره ها، شرکتها وبیمارستانها و …

جاروبرقی شارپ، سطلی، کیسه دار، بدون کیسه

جاروبرقی سطلی شارپ
هر محیطی با هر وسعت و اندازه، برای نظافت وسیله مناسب خود را می خواهد. محیط های بزرگ و اداره ها، شرکتها وبیمارستانها و … . جاروبرقی مناسب برای این فضاها باید به گونه ای باشد که به آسانی حرکت کند و چرخ های بزرگتری نسبت به سایر جاروبرقی ها داشته باشد، همچنین با کیفیت بتواند ساعتها روشن بماند و کار کند.
جاروبرقی سطلی شارپ از دسته جاروبرقی هایی است که دارای این خصوصیات بوده و با ظرفیت های بالایی که دارد می تواند فرش، سرامیک، مبل و غیره را به راحتی تمیز کند.
جاروبرقی کیسه دار شارپ (جاروبرقی پرطرفدار)
از جاروبرقی های محبوب و پرطرفدار نوع کیسه دار آن است. در این مدل از جاروبرقی می توان از کیسه های کاغذی برای خاکروبه استفاده کرد که پس از پرشدن کیسه، به راحتی آن را تعویض کرد.
جاروبرقی بدون کیسه شارپ (جاروبرقی اقتصادی)
طراحی آن به گونه ای است که خاکروبه ها در یک مخزن شفاف جمع می شوند و در زمان پر شدن آن به راحتی و با فشار یک دکمه می توان مخزن را خالی کرد. جاروبرقی بدون کیسه شارپ، جاروبرقی اقتصادی است به طوری که پس از هزینه کردن برای خرید آن دیگر نیازی نیست هر فته و یا هر ماه برای تعویض کیسه آن مبالغی هزینه کنید.
تمامی جاروبرقی های شارپ دارای فیلتر بهداشتی هپا (HEPA) هستند که مواد آلرژی زا مانند گرد و غبار را جذب می نماید و مانع از انتشار عوامل بیماری زا مانند قارچها و باکتریها می شود. استفاده از فیلتر بهداشتی و ضد باکتری HEPA بخصوص برای سلامت کودکان،‌ سالمندان،‌ بیماران و نیز پیشگیری از بسیاری بیماریها و حساسیتهای پوستی و تنفسی موثر و کاربردی است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *