خرید لوازم خانگی برای داشتن خانه ای ایده آل

ES FE610BX S لوازم خانگی شارپ ماشین لباسشویی شارپ آکام تجارت سپهر تکنولوژی ژاپن
معرفی ماشین لباسشویی شارپ ES-FE610BX | انتخاب با کیفیت ترین حق شماست!
۱۱ مهر ۱۳۹۶
چطور از شر لکه ها خلاص شویم لکه قهوه لکه خون ماشین لباسشویی پودر لباسشویی گلیسیرین
چگونه لکه های مختلف را از لباسمان پاک کنیم؟
۱۸ مهر ۱۳۹۶
لوازم خانگی ماشین لباسشویی یخچال جاروبرقی مصرف بهینه انرژی

خرید لوازم خانگی برای داشتن خانه ای ایده آل

برای خرید کالای مورد نظرتان نخست نیازتان و دیگر آنکه مصرف بهینه انرژی را هم در نظر بگیرید.

خرید لوازم خانگی برای داشتن خانه ای ایده آل

اگر به واسطه خرید یخچال، ماشین لباس‌شویی و یا جاروبرقی به بازار بروید به چه چیزی بیشتر اهمیت می دهید؟ کالای با کیفیتی باشد و نیاز شما را تامین کند؟ علامت تجاری کالا؟ قیمت کالای مورد نظرتان؟

راهنمایی مختصر جهت خرید کالا

برای خرید کالای مورد نظرتان عجله نکنید. نخست نیازتان و سپس اینکه متناسب با تعداد اعضای خانواده بوده، کیفیت بالایی داشته و دیگر آنکه مصرف بهینه انرژی را هم در نظر بگیرید. در این مقاله سعی می کنیم نکاتی را در رابطه با یخچال، لباسشویی و جاروبرقی بیان کنیم.

یخچال

همه ما می دانیم که یخچال چه نقش مهمی در رابطه با حفظ بافت مواد غذایی و جلوگیری از فاسد شدن آنها دارد. این روزها بهینه سازی مصرف انرژی در کشورهای سراسر دنیا از اهمیت ویژه ای برخوردار است و شرکت های تولید کننده لوازم خانگی در ساخت و تولیدات خود این قائده را در نظر می گیرند. در رابطه با خرید یخچال مصرف برق و اینکه ظرفیتش برای تعداد اعضای خانواده کفایت می کند یا نه از اهمیت بالایی برخوردار است. علاوه بر آن بایستی به نشان ایمنی و استاندارد دستگاه توجه نمایید. مکانی که یخچال را می خواهید در آنجا قرار دهید نیز حائز اهمیت است. از آنجاییکه کشور گرم و خشک است استفاده از یخچال هایی که آبسرد کن و یخساز دارند به خصوص در نواحی جنوبی کشور توصیه می گردد چرا که استفاده زیاد از در این دستگاه و باز و بسته کردن آن موجب مستهلک شدن موتور و مصرف برق بیشتری می‌شود.

ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی از جمله لوازم خانگی است که وجود ان در هر خانه و آشپزخانه ای ضروری است. به طور میانگین مصرف انرژی این دستگاه حدود ۲۵۰۰ وات در ساعت است. در این مورد برچسب انرژی به خریدار کمک شایان توجهی می کند. به عنوان مثال شارپ لباسشویی ای تولید کرده که میزان مصرف انرژی آن %۷۰- +++A است که این به معنای مصرف بسیار پایین انرژی است. در حال حاضر این ماشین ها به دو صورت نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک در بازار ارائه می گردد. از نظر کاربرد نیز انواع آن به لباسشویی های سطلی که دارای یک مخزن تنها برای شستشو هستند، دوقلو که همانطوری که از نامشان پیدا است مجهز به دو مخزن یکی جهت شسنتشو و دیگری برای خشک کردن لباس می باشد و درب از جلو که تمام اتوماتیک می باشند، تقسیم می شوند.

برای خرید ماشین لباسشویی باید در نظر داشته باشید که این دستگاه در ظرفیت های مختلف ۶، ۷، ۸، ۹ و بیشتر عرضه می شوند. ظرفیت ۶ کیلویی برای خانواده ای کم جمعیت، ۷ کیلویی برای خانواده ای با جمعیت متوسط، و ظرفیت ۸ و ۹ کیلویی برای خانواده ای پر جمعیت یا پر مصرف مناسب است.

جاروبرقی

همه ما می دانیم وجود جاروبرقی در منزل یک امر بدیهی و ضروری است که به تمیزی منزل و پاک شدن آن از وجود گرد و غبار کمک زیادی می کند. مسلماً هنگام خرید جاروبرقی به نکات زیادی باید توجه کرد. نکاتی که به شما جهت داشتن خانه ای ایده آل کمک بیشتری می کند. زمانی که برای خرید می روید باید به قیمت جاروبرقی متناسب با بودجه ای که برای آن در نظر گرفته اید، تعداد اعضای خانواده، متراژ خانه، فضاهایی که در آن از جارو استفاده می کنید، میزان کثیفی منزل و … توجه نمایید.

1 دیدگاه

  1. soheil گفت:

    اطلاعات جالبی بود با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *