دستگاه تصفیه هوای شارپ | هوای پاک را به خانه بیاورید

ماشین ظرفشویی شارپ موتور اینورتر پیشرفته ماشین ظرفشویی کم مصرف
عملکرد بی صدا | ماشین ظرفشویی با صدای ۳۹ dB
۲۵ مهر ۱۳۹۶
جاروبرقی شارپ | دسته تلسکوپی
۲۹ آبان ۱۳۹۶
دستگاههای تصفیه هوای شارپ

دستگاه تصفیه هوای شارپ | هوای پاک را به خانه بیاورید

دارای فیلتر اولیه فیلتر هپا (HEPA)، فیلتر تنظیم رطوبت، فیلتر ضد بو، فیلتر گردوغبار و ذرات معلق می باشند.

دستگاه های تصفیه هوای شارپ

آلودگی هوا در کلان شهرها و شهرهای صنعتی عمده مشکلات تنفسی و ریوی، ناراحتی های قلبی و بیماری صعب العلاج از جمله سرطان ها و دیگر بیماری های ناشناخته که از عوارض جبران ناپذیر هوای آلوده است را برای ما به ارمغان آورده است.

ساده ترین راه برای رهایی از این معضل، کوچ کردن به شهرهای خوش آب و هوا و ییلاق هاست، که این مهاجرت برای ۹۰درصد از ما به دلیل زندگی و اشتغال در شهر امکان پذیر نیست.

دانشمندان راه حل ها و بررسی های متنوع و زیادی را برای بدست آوردن هوای مناسب و پاک از هوای آلوده انجام داده اند و در نتیجه به تولید دستگاه تصفیه هوا پرداخته اند. عملکرد این دستگاه به گونه ای است که هوای محیط را به داخل خود کشیده و پس از پاکسازی هوا، آن را دوباره به محیط بر می گرداند. دستگاه تصفیه هوا قابلیت های متفاوتی برای تصفیه و پاکسازی دارد. اصلی ترین و مهمترین بخش در این دستگاه فیلترها هستند.

دستگاه های تصفیه هوای شارپ

در مدل های متفاوت از فیلتر های پیشرفته ای مانند فیلتر اولیه،فیلتر هپا (HEPA)، فیلتر تنظیم رطوبت، فیلتر ضد بو، فیلتر گردوغبار و ذرات معلق استفاده مینماید.
فیلتر هپا (HEPA) که فیلتر بهداشتی ضد حساسیت و آنتی آلرژی است، از جمله این فیلترهاست. این فیلتر توانایی بالایی در جذب ذرات مختلف مانند گرد و غبار تا ۳ میکرون، دود سیگار و دیگر سموم را دارد. بنابراین در هنگام خرید دستگاه تصفیه هوا حتماً مد نظر داشته باشید که از فیلتر هپا (HEPA) برخوردار باشد.
تکنولوژی یون ساز پلاسماکلاستر که در دستگاه تصفیه هوا بکار رفته است، موجب می شود تا با انتشار یون های مثبت و منفی هوایی نظیر آنچه در طبیعت وجود دارد، خلق شود و دیگر از باکتری و میکروب و سموم منتشر شده در هوا و همچنین بوی بد اثری نباشد.
با داشتن دستگاه تصفیه هوای شارپ، آلودگی های معمول به صورت ذرات معلق مختلف در هوا از بین رفته و شما تنفسی سالم را تجربه خواهید کرد، که این امر موجب حفظ سلامت و پیشگیری و حتی بهبود از بیماری های شایع هوای آلوده می شود.

شرکت آکام تجارت سپهر مجموعه ای از بهترین دستگاه های تصفیه هوای شارپ را برای تمامی افراد و محیط های متفاوت گردآوری نموده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *