ساید بای ساید فرنچ پنج درب شارپ SJ-FSD910

جاروبرقی شارپ، سطلی، کیسه دار، بدون کیسه
۲۰ اسفند ۱۳۹۶
ماشین ظرفشویی شارپ مدل QW-V814M
۲۴ اسفند ۱۳۹۶

ساید بای ساید فرنچ پنج درب شارپ SJ-FSD910

محفظه پنجم در این یخچال از ویژگی های منحصربفرد در این دستگاه است که چهار ویژگی خنک کردن مواد غذایی داغ، انجماد، یخ زدایی، خنک سازی را داراست.

ساید بای ساید فرنچ پنج درب شارپ SJ-FSD910

نیاز به وسیله ای که بتواند مواد خوراکی را تا مدتها خنک و یخ زده نگه دارد تا از فساد آنها جلوگیری شود از زمان های خیلی گذشته بوجود آمده است. یخدان های آهنی از اولین یخچالها بوده اند که وارد خانه ها شدند. اما در یخچال های امروزی علاوه بر خنک نگه داشتن، تازه نگه داشتن مواد غذایی با کیفیت همان روز اول مورد نظر می باشد.
 یخچال فریزر ساید بای ساید  فرنچ پنج درب شارپ مدل SJ-FSD910 از برترین یخچال فریزرها در جهان محسوب می شود. وجود تکنولوژی های متعدد، پیشرفته و مفید و همچنین برنامه هایی متناسب با زندگی امروزه سبب شده تا بسیار محبوب و مورد توجه باشد.
تکنولوژی هیبرید از فناوری هایی است که در این دستگاه تعبیه شده و با استفاده از آن مواد غذایی در یخچال، به مدت طولانی تازه می ماند. این تکنولوژی هوای خنک درون یخچال را در تمامی طبقات یکسان منتشر می کند. درب پنجم این یخچال دارای ۴ دمای متفاوت است. چهار دمای تعبیه شده در آن ۱۸-، ۸-، ۰، ۳+ می باشد که برای یخ زدن، یخ زدایی و خنک نمودن سریع نوشیدنی و دیگر مواد غذایی طراحی شده که بنابر نیاز می توان روی آنها تنظیم کرد. وجود موتور اینورتر منحصر به شارپ به نام J-TECH INVERTER سبب گشته تا بین یخچال های هم رده در دنیا یک سر و گردن بالاتر باشد.

مصرف انرژی در مورد یخچال فریزر از دستگاههای دیگر در خانه، به دلیل اینکه در ۲۴ ساعت شبانه روز بدون وقفه کار میکند و باید روشن باشد، بسیار مهم است. در مورد یخچال فریزر شارپ مدل  SJ-FSD910 مصرف انرژی در رده A قرار دارد که ایده ال و مناسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *