ساید بای ساید چهار درب شارپ SJ-FP85V | زیبایی در عین سادگی!

تکنولوژی اکوباکس آکام تجارت سپهر لوازم خانگی شارپ تکنولوژی ژاپن
تکنولوژی اکوباکس | کیفیت برتر همواره با لوازم خانگی شارپ
۶ مرداد ۱۳۹۶
آکام تجارت سپهر - لوازم خانگی شارپ - تکنولوژی ژاپن- سمینار شارپ در استان خراسان رضوی
برگزاری سمینار لوازم خانگی شارپ در مشهد مرکز استان خراسان رضوی 
۲۱ مرداد ۱۳۹۶
یخچال و فریزر - لوازم خانگی شارپ - آکام تجارت سپهر - تکنولوژی ژاپن

ساید بای ساید چهار درب شارپ SJ-FP85V | زیبایی در عین سادگی!

یخچال فریزر چهار درب SJ-FP85V، از شاخه یخچال فریزر های ساید بای ساید تولید شده توسط شارپ است.

معرفی یخچال فریزر ساید بای ساید چهار درب شارپ SJ-FP85V | زیبایی در عین سادگی!

یخچال فریزر چهار درب ساید بای ساید SJ-FP85V، از شاخه یخچال فریزر های ساید بای ساید تولید شده توسط شارپ است. ظرفیت این دستگاه ۸۵۰ لیتر مفید می باشد که برای خانواده های با جمعیت زیاد بسیار گزینه مناسبی است. این یخچال با ظاهر زیبایی که دارد با هر آشپزخانه ای جور در می آید. رتبه انرژی آن A است و در سری دستگاه های کم مصرف قرار می گیرد. پنل کنترل دستگاه که شامل برنامه ها و تنظیمات آن هاست به صورت دستی بوده و با دکمه هایی زیبا جهت دسترسی آسان به برنامه دلخواه شما ترتیب داده شده است. تکنولوژی های  به کار رفته در این یخچال فریزر شامل پلاسماکلاستر، خنک کننده هیبرید،ضد بو و باکتری نانو +AG بوده که آن را در زمره با کیفیت ترین یخچال فریزر ها در جهان قرار می دهد. شارپ با تکنولوژی ژاپنی منحصر بفرد خود، برای تحقق اهداف جهانی خود مبنی بر آسایش و رفاه هر چه بیشتر مردم، همواره پیشتاز رقابت با برند های معتبر جهانی برای بیش از یک قرن بوده و در این راستا، شرکت آکام تجارت سپهر برگزیده نمایندگی رسمی لوازم خانگی شارپ در ایران ادامه دهنده این راه خواهد بود.

فناوری Plasmacluster | انتشار یون های مثبت و منفی در یخچال به صورت همزمان برای اولین بار در جهان

فناوری پلاسماکلاستر از دو یون مثبت و منفی برای از بین بردن میکروب ها و بوی بد در یخچال بهره می گیرد. این تکنولوژی ژاپنی، انواع باکتری، ویروس و کپک را در یخچال از بین برده و از انتشار بوی بد در یخچال جلوگیری می نماید. با وجود تکنولوژی پلاسماکلاستر غذاها بافت اولیه خود را حفظ نموده و برای مدت زمان طولانی تری تازه می مانند.

تازگی غذاها با تکنولوژی خنک کننده هیبرید (Hybrid)

تکنولوژی هیبرید از دو سیستم خنک کننده سنتی و نوفراست به طور ترکیبی بهره می جوید. در این سیستم یک صفحه آلومینیومی در قسمت پشت یخچال قرار می گیرد که دمای آن در حدود صفر درجه سانتیگراد است. فناوری هیبرید با کنترل جریان هوای سرد درون یخچال مانع از این می شود که مواد غذایی تازگی اولیه خود را از دست دهند و خشک گردند.

تکنولوژی ضد بو و باکتری نانو +AG | دیگر از شر بوی بد یخچال خلاص می شوید

یکی از مشکلاتی که بسیاری افراد با آن درگیر هستند بوی نامطبوع یخچال است. این بوی بد ممکن است ناشی از فاسد شدن مواد غذایی، هجوم باکتری های خارج از یخچال به داخل آن و یا حتی ترکیب چند بو باشد. شارپ با به کاربردن تکنولوژی نانوسیلور +AG در یخچال فریزر شارپ این مشکل را بر طرف نموده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *