۷سپر حفاظتی در ماشین لباسشویی درب از بالا شارپ

ماشین ظرفشویی شارپ QW-V814M
۱۷ مهر ۱۳۹۷
یخچال و فریزر (پایین فریزر) کامبی شارپ مدل SJ-SBM415D
۲۲ مهر ۱۳۹۷

۷سپر حفاظتی در ماشین لباسشویی درب از بالا شارپ

سپرهای (Fire)-(Rat)-(Humidity)-(Mold)-(lightning)-(Coin)-(Rust and Corrusion)

۷ سپر حفاظتی در ماشین لباسشویی درب از بالا شارپ

شرکت لوازم خانگی شارپ برای حفاظت از تک تک محصولات خود،‌ از تکنولوژی ژاپن و بهترین و بروزترین ابزار و لوازم استفاده نموده تا علاوه بر حفظ کیفیت محصول ، طول عمر آنرا نیز افزایش دهد.
از این رو در ماشین لباسشویی درب از بالای شارپ،‌ ۷ سپر حفاظتی برای تمامی قسمت ها در دستگاه تعبیه نموده است.

۱- سپر رطوبت (Humidity): مدار برق با لایه ای از نوعی رزین محافظ، پوشیده شده است که مانع ورود رطوبت، بخار آب و حشرات به آن می شود و در نتیجه از ایجاد شوک الکتریکی در دستگاه جلوگیری می کند.

۲- سپر قارچ و کپک (Mold): دیگ بدون سوراخ، پولساتوری که در ساخت آن از نانو نقره استفاده شده و قابلیت شستشوی دیگ به صورت خودکار مانع از نفوذ قارچ ها و کپک ها به لباس های شما می شوند.

۳- سپر جرقه (lightning): واریستورها اضافه توان موجود را جذب و موجب ایجاد ثبات در صورت نوسانات جرقه و به تبع آن حصول اطمینان از محافظت مطلوب از تمامی مدارها در برابر ولتاژ اضافی می شود.

۴- سپر آتش (Fire): در طراحی بورد دستگاه، از پلاستیکی به دور فلز بورد استفاده شده که در صورت آتش گرفتن، به سایر نقاط دستگاه نشت نیابد.

۵- سپر سکه (Coin): طراحی منحصربه فرد پولساتور و دیگ لباسشویی مانع گیر کردن سکه و مانند آن در ماشین لباسشویی شده و احتمال آسیب و خرابی دستگاه را کاهش می دهد.

۶- سپر فرسودگی و زنگ زدگی (Rust and Corrusion): بدنه لباسشویی های شارپ مجهز به فلزی است که در برابر فرسودگی و زنگ زدگی مقاوم است و مطابق با نتایج آزمایشات شارپ عمر دستگاه را افزایش می دهد.

۷- سپر موش (Rat): یک پوشش محافظ در زیر دستگاه تعبیه شده است که ضمن جلوگیری از ورود موش و حشرات به داخل آن، از جویده شدن سیم های برق توسط موش جلوگیری می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *