شستشوی ظروف با ماشین ظرفشویی یا با دست؟!!!

نوروز ۹۷ بر همگان مبارک باد
۲۸ اسفند ۱۳۹۶
یخچال فریزر پنج درب شارپ SJ-FSD910
۱۵ فروردین ۱۳۹۷

شستشوی ظروف با ماشین ظرفشویی یا با دست؟!!!

زمانی را که می خواهید به شستن ظروف با دست بپردازید، می توانید به کارهای دیگر اختصاص دهید.

شستشوی ظروف با ماشین ظرفشویی یا با دست؟!!!

دیگر آن زمانهایی که با صرف مدت زیادی به شستن ظروف با دست می پرداختید، به پایان رسیده و ماشین ظرفشویی های جدید برای شستن انواع ظروف با هر نوع و اندازه ای طراحی شده اند که قدرت تمیزکنندگی بسیار عالی دارند و هرگونه باکتری را از ظروف پاک می کنند.
در مقایسه شستن ظروف با دست و ماشین ظرفشویی چند مورد کلی برای اطمینان از برتر بودن شستشو با ماشین نسبت به شستشو با دست کافی است. یکی از موارد، میزان مصرف آب می باشد که در شستشوی با دست، دو تا سه برابر بیشتر مصرف می شود. یکی دیگر از موارد اتلاف زمان زیادی برای شستن است که در ماشین ظرفشویی نسبت به روش سنتی زمان از نصف هم کمتر شده است.
برای از بین بردن میکروب ها و باکتری ها دمای آب باید ۷۰ الی ۹۰ درجه باشد که این دما برای شستشوی با دست حتی با دستکش هم امکان پذیر نیست ولی در ماشین تا دمای ۹۰ درجه هم برای از بین بردن باکتری ها، تنظیم می شود.
ماشین ظرفشویی شارپ مدل QW V1014M از بهترین ماشین ظرفشویی ها می باشد که با مصرف انرژی بسیار پایین (A+++ -20%) و ظرفیت ۱۴ نفره بسیار مناسب برای خانواده های ۴ تا ۸ نفره می باشد.
  • تکنولوژی اکوباکس Ecobox بکار رفته در این دستگاه مصرف آب و انرژی را به حداقل می رساند.
  • خشک کن آنتی باکتریال
این سیستم با بالابردن دمای آب و بالا بردن زمان آن، باعث از بین رفتن میکروب ها می شود و برای شستشوی ظروف متعلق به کودکان و نوزادان بسیار مناسب است.
برنامه Half Load (نیمه پر) برای زمانی استفاده می شود که می خواهیم ظروف کمتری را بشوییم و ماشین ظرفشویی هنوز کاملا پر نشده است. با استفاده از این برنامه همان مقدار آب و انرژی مصرف می شود که ظروف را درون ماشین قرار داده ایم و از اتلاف انرژی جلوگیری می شود.
  •  تنظیم ارتفاع طبقات
با استفاده از بازوهای متحرک سبدها، می توان ارتفاع طبقات ماشین ظرفشویی را به دلخواه تغییر داده و در مواقع لازم با بیشتر کردن این ارتفاع، انواع قابلمه ها،‌ ظروف پیرکس، لیوان ها و حتی پارچ ها را به راحتی داخل ماشین قرار داد.

از دیگر ویژگی های ماشین ظرفشویی شارپ مدل QW-V1014M؛

دارای سنسور ضد نشت آب (Overflow/leakage protection)
دارای برنامه پیش شستشو
برنامه شستشو ظروف حساس Auto Delicate
موتور اینورتر پیشرفته
مصرف آب ۵٫۵ لیتر
مجهز به Auto door
دارای برنامه تاخیر زمان
خشک کن آنتی باکتریال Turbo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *