لوازم خانگی شارپ فقط با ضمانت آکام سرویس

لوازم خانگی شارپ تکنولوژی ژاپن آکام تجارت سپهر یخچال و فریزر SJ Srd675
معرفی یخچال و فریزر شارپ مدل SJ-SRD675 | انقلاب فناوری با تکنولوژی ژاپن
۱۳ شهریور ۱۳۹۶
یخچال و فریزر لوازم خانگی شارپ آکام تجارت سپهر تکنولوژی ژاپن SJ FP910
یخچال و فریزر پنج درب شارپ SJ-FP910 | لوازم خانگی شارپ فقط با ضمانت آکام سرویس
۱۵ شهریور ۱۳۹۶
ضمانت اصل بودن کالا لوازم خانگی شارپ آکام تجارت سپهر

لوازم خانگی شارپ فقط با ضمانت آکام سرویس

به گفته رییس اتحادیه لوازم خانگی اجناسی که دارای ضمانت نامه نیستند قیمت کمتری نسبت به کالاهای دارای گارانتی دارند و بدون خدمات پس از فروش هستند.

لوازم خانگی شارپ فقط با ضمانت آکام سرویس

لوازم خانگی با گارانتی جعلی و تقلبی

رئیس اتحادیه لوازم خانگی آقای محمد طحان پور اعلام داشت بعضی از کالاها که البته به صورت قانونی وارد کشور شده اند ضمانت نامه یا گارانتی تقلبی دارند.

به گفته رییس اتحادیه لوازم خانگی، مجهز بودن کالاها به گارانتی متضمن امنیت در خانواده است. به گفته ایشان اجناسی که دارای ضمانت نامه نیستند قیمت کمتری نسبت به کالاهای دارای گارانتی دارند و بدون خدمات پس از فروش هستند.

شرکت آکام تجارت سپهر نمایندگی رسمی لوازم خانگی شارپ در ایران، که تنها با ضمانت آکام سرویس در سطح کشور به هوطمنان ارائه خدمات می نماید و در این راستا از مردم عزیز کشور تقاضا می نماید در زمان خرید به ضمانت اصل بودن کالا توجه نمایند. عزیزان زمان خرید لوازم خانگی خود با برند شارپ اطلاعات ضمانتنامه و نمایندگی رسمی شرکت آکام تجارت سپهر را بررسی کنند و سپس اقدام به خریداری کالا نمایند.

با مراجعه به وبسایت آکام تجارت سپهر و دنبال کردن صفحات اجتماعی رسمی از میزان صحت و سقم اطلاعات مندرج در بخش مشخصات محصول و ضمانتنامه کالا مطمئن تر خواهید شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *