ماشین ظرفشویی ۱۲ نفره شارپ مدل QW-V812

کولر گازی سرد و گرم شارپ
۲۴ مهر ۱۳۹۷
اسپلیت شارپ AY-A24ECI(نسل برتر کولرگازی)
۱ آبان ۱۳۹۷

ماشین ظرفشویی ۱۲ نفره شارپ مدل QW-V812

در ماشین های ظرفشویی شارپ تکنولوژی به کار رفته که با وجود آن انواع میکروب ها مانند باکتری و ویروس از بین خواهند رفت.

ماشین ظرفشویی ۱۲ نفره شارپ مدل QW-V812

این مدل از ظرفیت ۱۲ تا ۱۵ نفره برخوردار است و برای خانواده های با جمعیت متوسط رو به بالا مناسب است. این دستگاه مصرف آب پایینی دارد و تنها ۹ لیتر در هر بار شستشو آب مصرف می کند. رتبه انرژی این ماشین ظرفشویی ++A می باشد که نشان دهنده مصرف کم انرژی و آب و همچنین کیفیت بالای شستشو است. در قسمت بالای این دستگاه پنلی برای تنظیمات شستشو وجود دارد که با وجود ۸ برنامه مختلف شستشو، به کاربر اجازه می دهد تنظیمات دلخواه خود را برای شستشو پیاده کند و از مراحل حین شستشو آگاه گردد. در این ماشین ظرفشویی برای راحتی کاربر،  قابلیت تغییر ارتفاع سبد افزوده شده است. از دیگر ویژگی هایی این دستگاه می توان به قابلیت تشخیص میزان نمک اشاره کرد که به طور خودکار شما را از میزان وجود آن آگاه خواهد ساخت. همچنین این دستگاه با دارا بودن قابلیت تشخیص نشتی و جلوگیری از آب، ایمنی شما و آشپزخانه تان را تضمین می کند.

 

رتبه انرژی ++A و مصرف انرژی بهینه

رتبه انرژی میزان بهره وری انرژی را نشان می دهد. برای خرید لوازم خانگی به برچسب انرژی آن باید توجه بسیاری کرد. هر چه رتبه انرژی یک محصول بالاتر باشد، دارای کارایی بیشتر و مصرف انرژی کمتری می باشد و هر چقدر رتبه انرژی پایین تر باشد علاوه بر کیفیت پایین تر شستشو متحمل هزینه های گزاف ناشی از مصرف خواهید بود. بنابر این شاید مجبور شوید به دلیل مصرف انرژی کمتر برای کالایی پول بیشتری پرداخت، اما در دراز مدت در مقایسه با کالاهای پر مصرف با قیمت پایین، پول کمتری خواهید پرداخت.


قابلیت تاخیر در شستشو

بسیاری از اوقات به دلیل مشغله کاری یا استراحت نمی توانید در زمان مورد نظرتان ظروف را بشویید و از طرفی ظرف ها هم نمی توانند منتظر شما بایستند. قابلیت تاخیر به شما این اجازه را می دهد که با تنظیم زمان دلخواه از ۱ تا ۲۴ ساعت هم زمان کافی برای انجام کارهایتان داشته باشید و هم اینکه فرایند شستشو در زمان مورد نظر شما انجام شود.

تکنولوژی Microban (از بین رفتن میکروب ها)

یکی از مهم ترین دغدغه های ما هنگام خرید ظرفشویی این است که آیا ماشین ظرفشویی این قابلیت را دارد که به خوبی شستشوی دستی ظروف را بشوید؟ در ماشین های ظرفشویی شارپ تکنولوژی به کار رفته که با وجود آن انواع میکروب ها مانند باکتری و ویروس از بین خواهند رفت. میکروبن فیلتری است که در انتهای ظرفشویی تعبیه شده است. بدین ترتیب ۹۹٫۹ درصد میکروب های موجود در فرایند شستشو کاملاً پاکسازی می شوند.

 

از دیگر ویژگی های این ماشین ظرفشویی QW-V812:

کلاس انرژی ++A
ظرفیت ۱۲ نفره
۸ برنامه اصلی
دارای سیستم دارای سنسور ضد نشت آب (Overflow/leakage protection)
سیستم شستشو اتوماتیک
دارای برنامه پیش شستشو
مصرف آب ۹ لیتر
دارای برنامه تاخیر زمان
نیم شستشو (سه حالت)
شستشو آنتی باکتریال
شستشو هوشمند
ابعاد ۸۴٫۵ * ۵۹٫۶* ۵۹٫۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *