عملکرد بسیار بی صدا (Super silent) در لوازم خانگی شارپ | آسوده بخوابید!

یخچال و فریزر sj-pd73s - لوازم خانگی شارپ - آکام تجارت سپهر - تکنولوژی ژاپن
معرفی یخچال فریزر شارپ SJ-PD73S | شیک، ساده، با کارایی بسیار زیاد
۱۶ تیر ۱۳۹۶
آکام تجارت سپهر - لوازم خانگی شارپ - تکنولوژی ژاپن - ماشین لباسشویی شارپ - Error Wash
با خطاهای ماشین لباسشویی خود آشنا شوید | خدمات پس از فروش شارپ
۱۸ تیر ۱۳۹۶
عملکرد بی صدا - لوازم خانگی شارپ - آکام تجارت سپهر - تکنولوژی ژاپن

عملکرد بسیار بی صدا (Super silent) در لوازم خانگی شارپ | آسوده بخوابید!

شارپ لوازم خانگی خود را تا آنجا که ممکن است منطبق با در نظر گرفتن نیاز های کاربران طراحی کرده است

عملکرد بسیار بی صدا (Super silent) در لوازم خانگی شارپ | آسوده بخوابید!

سر و صدای زیاد یکی از بزرگترین مشکلات امروزه به شمار می رود که به دلیل زیاد شدن و پیشرفته شدن وسایل ارتباطی و امکانات زیست محیطی روز بروز غیر قابل اجتناب تر می شود. این سر و صدای ناخواسته از طیف وسیعی نشات می گیرد. از سر و صدای وسایل نقلیه در خیابان گرفته تا صدای تلویزیون، کولر، ماشین لباسشویی و ظرفشویی و حتی یخچال و فریزر.

اگرچه این گونه به نظر می رسد که سر و صدای بلند است که آسیب جدی می رساند اما حقیقت این است که شدت صدا و آلودگی صوتی حتی اگر کم هم باشد در دراز مدت به طور غیر مستقیم بر سلامت جسم، روح و روان انسان اثر منفی و بدی می گذارد.

بدن انسان در برابر این سر و صداهای مزاحم دچار نوعی استرس و فشار می شود و تغییراتی را بوجود می آورد که مطلوب نیست.

بر طبق تحقیقاتی که انجام شده، افرادی که در معرض سر و صدای مزاحم (کم یا زیاد) دچار کم خوابی می شوند و یا تمرکز خود را از دست می دهند، در مجموع سلامت عمومی کمتری دارند و کارهای روزانه خود را با ضعف و اختلال انجام می دهند که این امر علاوه بر پیامد های فوق الذکر خود می تواند باعث اتفاقات ناخوشایندی در طی روز شود.

لوازم خانگی شارپ خود را تا آنجا که ممکن است منطبق با در نظر گرفتن نیاز های کاربران طراحی کرده است و در این راستا سعی کرده تا نیازهای آنها را به بهترین وجه ممکن پوشش دهد. یکی از نکاتی که مورد توجه خود قرار داده عملکرد بی صدا و بدون لرزش دستگاه تا حد امکان بوده است.  این ویژگی موجب می شود در هنگام استراحت، مطالعه و …  خللی وارد نشود. با وجود عملکرد بی صدا فضایی آرام  و دلنشین برای استراحت و همچنین تمرکز شما فراهم می شود. تکنولوژی ژاپن همواره از بالاترین سطح کیفی در جهان برخوردار بوده و در تولیدات خود جوانب زیست محیطی، اجتماعی و اقتصادی را در نظر گرفته است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *