فناوری پلاسماکلاستر (Plasmacluster) شارپ

کولرگازی شارپ و حالت DRY MODE
۱۲ خرداد ۱۳۹۷
تصفیه هوا خانگی شارپ با فیلتر پاندا
۲۱ خرداد ۱۳۹۷

فناوری پلاسماکلاستر (Plasmacluster) شارپ

این فناوری مخصوص کمپانی شارپ بوده و موجب رفع باکتری های موجود در هوا،‌ کاهش ویروس های موجود در هوا، تفکیک و رفع قارچ ها و سایر آلاینده ها می شود.

فناوری پلاسماکلاستر (Plasmacluster) شارپ
کارایی پلاسماکلاستر توسط آزمایشگاههای برتر تحقیقاتی در ژاپن و سرتاسر جهان مورد تایید قرار گرفته است.
این فناوری مخصوص کمپانی شارپ بوده و موجب رفع باکتری های موجود در هوا،‌ کاهش ویروس های موجود در هوا، تفکیک و رفع قارچ ها و سایر آلاینده ها می شود.
کاهش فعالیت های ویروس های موجود در هوا
پلاسماکلاستر ۹۹ درصد از ویروس های موجود در هوا را پس از گذشت ۸۳ دقیقه در یک اتاق تقریبی ۲۵ متر مکعبی،‌ از بین برد.
کاهش میکروب های موجود در هوا
پلاسماکلاستر ۹۹ درصد از میکروب های موجود در هوا را پس از سپری شدن ۳۸ دقیقه در یک اتاق آزمایشی به حجم تقریبی ۴۰ متر،‌ حذف نمود.
حذف قارچ های موجود در هوا
پلاسماکلاستر ۹۹ درصد از قارچ های موجود در هوا را پس از گذشت ۶۳۵ دقیقه در یک اتاق آزمایشی به حجم تقریبی ۳۱ متر مکعب حذف نمود.
کاهش فعالیت مواد آلرژی زای موجود در هوا
پلاسماکلاستر موجب کاهش مواد آلرژی زای موجود در هوا پس از گذشت ۴ هفته در یک اتاق آزمایشی به حجم تقریبی ۳۱ متر مکعب شد.
جلوگیری از الکتریسیته ساکن
الکتریسیته ساکن موجب جذب ذرات موجود در هوا می شود. یونهای پلاسماکلاستر،‌ الکتریسیته ساکن را کاهش داده و از چسبیدن گرد و خاک و ذرات موجود در هوا به پرده ها، البسه و سایر سطوح جلوگیری می نماید.

دو تفاوت اصلی در کولرگازی کم مصرف نسل جدید با کولرگازی قدیمی باعث شده تا در حد قابل توجهی مصرف برق را کاهش دهد.
گاز موجود در این کولرها گاز R410a بوده که در مقایسه با گاز مصرفی در کولرهای قدیمی که R22 می باشند بسیار خنک تر هستند. علت آن هم این است که دمای جوشش گاز R410a برابر با منفی ۵۲ درجه و دمای جوشش گاز R22 منفی ۴۱ درجه می باشد.
این تفاوت نقش مهمی در تولید سرما در بازه زمانی کمتر خواهد داشت.
تفاوت دیگر در ساختار کمپرسور می باشد. در کمپرسور کولرگازی های قدیمی، بعد از هم دما شدن محیط با دمایی که برای کولرگازی تعیین کرده اید، کمپرسور کاملا خاموش می شود، تا دوباره برای هم دما شدن با محیط، روشن شود و این استارت مجدد باعث مصرف برق بالایی می شود، اما در کولرگازی کم مصرف امروزی با توجه به کمپرسور یا موتور اینورتر با توجه به ساختار فرمان آن،کمپرسور هیچ گاه از مدار خارج نمی شود و در این زمان دورموتور به حداقل خود میرسد تا برای روشن شدن دوباره برق بالایی مصرف نشود.

کولر گازی شارپ با توجه به بکار بردن تکنولوژی ژاپن در آن از نوع کولرگازی کم مصرف یا کولرگازی اینورتر بوده که میتواند هوای محیط را در حداقل مدت زمانی خود، خنک نموده و کمترین مصرف برق را داشته باشد.

شرکت آکام تجارت سپهر مجموعه ای از بهترین و کم مصرف ترین کولرگازی  ها را برای مناطق حاره ای و دیگر مناطق گردآوری نموده است.

جهت اطلاع از قیمت کولرگازی با خط ویژه: ۵۴۶۷۱ – ۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *