فیلترهای دستگاه تصفیه هوای شارپ

سمینار آکام تجارت سپهر در شیراز
۲۹ بهمن ۱۳۹۶
ترفند های مایکروفری (مایکروویو)
۳ اسفند ۱۳۹۶
فیلترهای تصفیه هوای شارپ

فیلترهای دستگاه تصفیه هوای شارپ

فیلتر اولیه، فیلتر ضدبو، فیلتر هپا(HEPA) و فیلتر تنظیم رطوبت میباشند.

فیلترهای تصفیه هوای شارپ

دستگاه تصفیه هوا قابلیت های متفاوتی برای تصفیه و پاکسازی دارد. اصلی ترین و مهمترین بخش در این دستگاه فیلترها هستند.

در مدل های متفاوت از فیلتر های پیشرفته ای مانند فیلتر اولیه (گردوغبار و ذرات معلق)، فیلتر هپا ( HEPA filter)، فیلتر تنظیم رطوبت، فیلتر ضد بو استفاده مینماید.

فیلتر اولیه (Primary Filter)که ذرات ۲٫۵ تا ۳ میکرون را جذب می کند مانند ذرات گرد و غبار و گرده ها مثل گرده گل.

فیلتر ضد بو قابل شستشو (Deodorizing Filter) این فیلتر، بوهای نامطبوع و مضر مانند بوی سیگار، بوهای خارج شده از اگزوز اتومبیل ها، بوی دستشویی،‌ بوی حیوانات خانگی، بوی زباله و دیگر بوهای بد و آزار دهنده را جذب کرده و از بین می برد.

فیلتر هپا (HEPA) که فیلتر بهداشتی ضد حساسیت و آنتی آلرژی است، از جمله این فیلترهاست. این فیلتر توانایی بالایی در جذب ذرات مختلف مانند گرد و غبار تا ۳ میکرون، دود سیگار و دیگر سموم را دارد. بنابراین در هنگام خرید دستگاه تصفیه هوا حتماً مد نظر داشته باشید که از فیلتر هپا (HEPA) برخوردار باشد.

فیلتر رطوبت (Humidity Filter) این فیلتر جهت تنظیم رطوبت محیط می باشد که در صورت خشکی هوا با استفاده از مخزن آب که در دستگاه تعبیه شده است رطوبت لازم را ایجاد و انتشار می دهد.

تکنولوژی یون ساز پلاسماکلاستر که در دستگاه تصفیه هوا بکار رفته است، موجب می شود تا با انتشار یون های مثبت و منفی هوایی نظیر آنچه در طبیعت وجود دارد، خلق شود و دیگر از باکتری و میکروب و سموم منتشر شده در هوا و همچنین بوی بد اثری نباشد.
با داشتن دستگاه تصفیه هوای شارپ، آلودگی های معمول به صورت ذرات معلق مختلف در هوا از بین رفته و شما تنفسی سالم را تجربه خواهید کرد، که این امر موجب حفظ سلامت و پیشگیری و حتی بهبود از بیماری های شایع هوای آلوده می شود.

 

 

شرکت آکام تجارت سپهر مجموعه ای از بهترین دستگاه های تصفیه هوای شارپ را برای تمامی افراد و محیط های متفاوت گردآوری نموده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *