فیلتر ضد باکتری microban | نابودی باکتری ها تا ۹۹%

ماشین لباسشویی شارپ ES-FP710AX - آکام تجارت سپهر - تکنولوژی ژاپن
معرفی ماشین لباسشویی شارپ ES-FP710AX | شستشوی آرام شبانه
۲۶ شهریور ۱۳۹۶
تکنولوژی ضد نشت آب Aqua Stop - لوازم خانگی شارپ - آکام تجارت سپهر
معرفی تکنولوژی ضد نشت آب Aqua Stop | ایمن در برابر نشت آب
۱ مهر ۱۳۹۶
فیلتر ضد باکتری microban ماشین ظرفشویی شارپ

فیلتر ضد باکتری microban | نابودی باکتری ها تا ۹۹%

امروزه با پیشرفت علوم آزمایشگاهی و تحقیقات علمی، توجه به معیارهای سلامت و زندگی سالم اهمیت زیادی در زندگی پیدا کرده است.

سلامتی یکی از معیارهای زندگی خوب برای بسیاری از ما انسان‌هاست. در این راستا، نقش محصولاتی که بتوانند به حفظ سلامتی ما بیشتر کمک کنند، هر روز پر رنگ تر از گذشته می‌شود. فیلتر ضد باکتری Microban ، یکی از ابزارهایی است که برای برآوردن این هدف در مدل‌های ماشین ظرفشویی شارپ بکار برده شده است که در این مقاله، بیشتر با آن آشنا خواهیم شد.

فیلتر ضد باکتری Microban | نابودی باکتری ها تا ۹۹%

در گذشته‌، توجه به سلامت فردی و اجتماعی برای بسیاری از افراد کاری کم اهمیت و غیرضروری به نظر می‌رسید.
بیشتر افراد توجه توصیه های مرتبط با حفظ سلامتی را اقدامی لوکس به حساب می‌آوردند.

امروزه با پیشرفت علوم آزمایشگاهی و تحقیقات علمی، توجه به معیارهای سلامت و زندگی سالم اهمیت زیادی در زندگی پیدا کرده است.
در بسیاری از موارد، یکی از مهم‌ترین معیارهای تصمیم‌گیری ما برای خرید مایحتاج خانواده، اغذیه، لوازم خانگی و بسیاری انتخاب‌های دیگر، توجه به حفظ سلامت است.
به همین دلیل، معمولا شرکت‌ها و محصولاتی که بتوانند نوید بخش زندگی سالم‌تری برای بشر باشند، مورد توجه قرار گرفته و از اقبال عمومی برخوردار می‌شوند.

در این میان، برخی محصولات و شرکت‌ها – به دلیل توجه ویژه و تخصصی به حوزه سلامت – ، به استانداری قوی در این حوزه تبدیل شده‌اند. تا جایی که می‌توان آنها را مرجع سلامت دانسته و با آسودگی خاطر از آن محصولات استفاده کرد. شرکت میکروبن (با نماد Microban)، یکی از معروف‌ترین و قدیمی‌ترین آن شرکت‌هاست. این شرکت که ابداع کننده فیلتر ضد باکتری Microban نیز می‌باشد، به برندهای بزرگی در سراسر دنیا کمک می‌کند تا محصولات خود را با بالاترین استانداردهای ضد میکروبی و ضد باکتری تولید و عرضه کنند.

لوازم خانگی شارپ نیز، که افزایش رضایت مشتریان را یکی از اهداف مهم خود قرار داده است و در ماشین‌ ظرفشویی خود از فیلترهای دارای فناوری ضد باکتری میکروبن استفاده می‌کند.

این سیستم که فیلتری در انتهای ظرفشویی است، با ویژگی‌های ضد باکتریایی خود و با وجود قابلیت microban، قادر است ۹۹ درصد باکتری‌های موجود در فرایند شستشو را نابود کند.

به لطف فناوری ضد باکتری microban که در تمامی مدل‌های ماشین ظرفشویی شارپ با گارانتی آکام تجارت سپهر (نمایندگی انحصاری لوازم خانگی شارپ در ایران) تعبیه شده است، می‌توانید با خیالی آسوده، شستشوی ظروف منزل را به ماشین ظرفشویی سپرده و از زندگی سالم در کنار خانواده، لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *