بهترین برند لوازم خانگی | چرا شارپ پیشتاز لوازم خانگی در جهان است؟

شاخص مسئولیت پذیری شرکت ها - لوازم خانگی شارپ - csr - آکام تجارت سپهر
نقش شارپ درشاخص مسئولیت پذیری شرکتها (CSR)
۳ تیر ۱۳۹۶
تاریخچه شارپ - لوازم خانگی شارپ - آکام تجارت سپهر - تکنولوژی ژاپن
تاریخچه برند ژاپنی شارپ(SHARP) | پیشتاز لوازم خانگی
۴ تیر ۱۳۹۶
لوازم خانگی شارپ - آکام تجارت سپهر - یخچال و فریزر - ماشین لباسشویی - ماشین ظرفشویی - تکنولوژی ژاپن

بهترین برند لوازم خانگی | چرا شارپ پیشتاز لوازم خانگی در جهان است؟

ما بیش از ۶٫۵ درصد از سود خالص ناشی از محصولاتمان را به این بخش اختصاص داده ایم.

شارپ، پیشتاز لوازم خانگی برند ژاپنی در جهان

شارپ با بیش از صد سال تجربه یکی از مبتکران برتر جهان در عرصه تولید لوازم خانگی و آشپزخانه به شمار می رود. البته تنها تجربه نیست که سبب شده این راه پرنوسان ادامه یابد؛ بلکه این تولیدات باید راهی موثر برای حل مسائل بشری و تندرستی ایشان باشد. شارپ همواره مترصد فرصت هایی است که سبب ارتقای کیفیت رفاه زندگی با در نظر گرفتن تمامی جوانب ائم از خانه، جامعه، محیط زیست و شرکت می شود و در این راستا نیازمندی های مصرف کننده خود را با در نظر گرفتن شرایطش درک کرده و بهترین راه حل ممکن را برای او در نظر می گیرد.
به عنوان عضو کوچکی از جامعه سخت کوش و خلاق شارپ به منظور تداوم نوآوری هایمان، ما ۸۰۰۰ پژوهشگر و متخصص در سرتاسر دنیا به کار گرفته ایم و بیش از ۶٫۵ درصد از سود خالص ناشی از محصولاتمان را به این بخش اختصاص داده ایم. ما همواره می کوشیم تا با در دست داشتن جایگاه اول در نوآوری و تکنولوژی الگوی رقبایمان باشیم و در راستا همواره فرصت های پیش رو را برای تامین نیازهای جامعه شارپ، مد نظر قرار می دهیم. ما همواره امتحان خود را پس داده ایم و این را به شما, جامعه گرامی شارپ ثابت کرده ایم.
آیا می دانستید که موسس شارپ تاکوجی هایاکاوا، اولین مداد همیشه تیز را که به آن شارپ گفته می شد اختراع کرد؟ به همین خاطر نام شارپ برای ادامه راه برگزیده شد.
لوازم خانگی شارپ ضامن سلامتی و رفاه شما هستند.

شرکت شارپ با بیش از ۵۰ سال سابقه، یکی از تولید کنندگان برتر عرصه لوازم خانگی، در ابتدا با تولید دستگاه های مایکروفر و در حال حاضر با خلق تکنولوژی پلاسماکلاستر و استفاده از آن در سبد کالایی لوازم خانگی شارپ به گونه ای خلاقانه، در سراسر دنیا بوده است. با وجودی که دستگاه های مایکروفر شارپ به مدت ۴۰ سال است که تولید می شوند، کماکان کیفیت راحفظ کرده و پاسخگوی نیازهای مشتریان خود به بهترین وجه ممکن بوده است و این مهم را از طریق متخصصان منحصربفرد خود بدست آورده است. شارپ نیاز های متنوع مشتریان خود را در دامنه های مختلف قیمتی پوشش داده و چه شما یک مایکروفر با برنامه های متعدد یا مایکروفری بسیار پیشرفته را از ما طلب کنید ما همواره قادریم که به آن ها پاسخ دهیم.
به منظور پاسخ به نیاز های روز افزون شما، سری جدید یخچال فریزر های ضد برفک شارپ به تکنولوژی پلاسماکلاستر و سیستم خنک کننده هیبرید مجهز شده اند تا هیچ نوع میکروب و بوی بد در یخچالتان، شما را آزار ندهد و غذاهایتان نیز در یخچال برای مدت زمان  طولانی تری تازه می مانند و خواص و تازگی اولیه خود را از دست نخواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *