ماشین ظرفشویی ۱۲ نفره شارپ

ماشین لباسشویی شارپ مدل ES-FS814BX
۶ آذر ۱۳۹۷
معرفی یخچال مینی بار شارپ SJ-K140
۱۰ آذر ۱۳۹۷

ماشین ظرفشویی ۱۲ نفره شارپ

ماشین ظرفشویی شارپ مدل QW-V834 با ظرفیت ۱۲ نفره و شستشوی آنتی باکتریال توانسته بین دستگاههای هم رده خود از محبوبیت خاصی برخوردار شود.

ماشین ظرفشویی ۱۲ نفره شارپ+ دانلود راهنمای ماشین ظرفشویی شارپ

با لوازم برقی و اتوماتیک امروزی،‌کارها آسان تر و سریعتر و با کیفیت بهتر انجام می شود. این دستگاه ها شامل لوازم خانگی نیز می شوند. ماشین ظرفشویی یکی از پرکاربردترین لوازم خانگی است که هر روز استفاده می شود.
ماشین ظرفشویی ها با دو مدل رومیزی و توکار، ظرفیت های متفاوتی دارند. از پرطرفدارترین انواع ظرفشویی، ماشین های ۱۲ نفره هستند. گنجایش ۱۴۴ پارچه ظرف را دارند که مناسب خانواده های با رفت و آمد نسبتا زیاد و خانواده های با جمعیت متوسط است.

بصرفه بودن ماشین ظرفشویی در وقت و هزینه

دستگاهها با کلاس انرژی A که اگر + (پلاس) هم داشته باشند از نوع کم مصرف هستند. پس بهتر است هنگام خرید ماشین ظرفشویی به گرید آن نیز توجه ویژه داشته باشید.
برای استفاده از ماشین، ظرفهای استفاده شده در طول روز را داخل ماشین قرار داده و در آخر شب که هزینه برق کم می شود، دستگاه را روشن می کنید و در هنگام صبح با ظروفی تمیز و استریل شده مواجه می شوید. بدون آنکه زمانی از وقت پرارزش خود را به آن اختصاص داده باشید.

ماشین ظرفشویی شارپ مدل QW-V834 با ظرفیت ۱۲ نفره و شستشوی آنتی باکتریال توانسته بین دستگاههای هم رده خود از محبوبیت خاصی برخوردار شود.
از ویژگی های این دستگاه دارای کلاس انرژی ++A، ظرفیت ۱۲ نفره، ۸ برنامه اصلی، برنامه نیم شستشو، سنسور ضد نشت آب (Overflow/leakage protection)، شستشو آنتی باکتریال، شستشو سریع ۵۰ درجه، مصرف آب ۹ لیتر برای هر بار شستشو، مجهز به خشک کن و قابلیت تنظیم ارتفاع سبد و دیگر ویژگی های کاربردی بکار رفته در آن که حائز اهمیت هستند.

قفسه ھای تاشو بر روی سبد بالایی با اين ھدف طراحی شده اند تا به شما امکان دھند ظروف بزرگ مانند قابلمه، ماھيتابه و ساير ظروف را راحتتر درون دستگاه قرار دھيد .در صورت نياز ھر قسمت را می توانيد به صورت جداگانه تا بزنيد، ھمچنين می توانيد تمام آنھا را تا بزنيد و فضای بيشتری در اختيار داشته باشيد. برای استفاده از قفسه ھای تاشو می توانيد آنھا را به سمت بالا يا پايين خم کنيد.

 

 

۱٫ بالای دستگاه

۲٫ سبد بالا و طبقه ها

۳٫ بازوی اسپری بالا

۴٫ سبد پایین

۵٫ بازوی اسپری پایین

۶٫ فیلترها

۷٫ پلاک درجه بندی

۸٫ پنل کنترل

۹٫ توزیع کننده ماده شوینده و مایع آبکشی

۱۰٫ سبد کارد و چنگال

۱۱٫ توزیع کننده نمک

۱۲٫ ضامن ریل سبد بالا

 

 

 

جهت اطلاع از قیمت ماشین ظرفشویی شارپ با خط ویژه: ۵۴۶۷۱ – ۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *