ماشین لباسشویی کم مصرف شارپ | تکنولوژی ترموجت

نکات کلیدی در زمان شستشوی لباس ها
۳۰ آذر ۱۳۹۶
تصفیه هوا SHARP | مدل KC-G40SA
۳ دی ۱۳۹۶

ماشین لباسشویی کم مصرف شارپ | تکنولوژی ترموجت

کاهش ۷۰ درصدی در مصرف انرژی برق و ۲۸ درصدی در مصرف آب از بهترین ماشین لباسشویی های جدید شارپ

ماشین لباسشویی کم مصرف شارپ | تکنولوژی ترموجت

ماشین لباسشویی این روزها جزو لوازم ضروری منزل محسوب می شود. با توجه به قیمت ماشین لباسشویی و هزینه ای که در هنگام استفاده دارد، بهتر است کم مصرف ترین ماشین لباسشویی ها که با آخرین تکنولوژی طراحی شده اند را خریداری کنیم.
یکی از این فناوری ها که در مصرف بهینه ماشین لباسشویی تاثیر بسزایی دارد، تکنولوژی ترموجت (ThermoJet) می باشد.

استفاده از ماشین لباسشویی مستلزم مصرف منابع طبیعی همچون برق و همچنین آب است. نگرانی های اخیر در رابطه با گرم شدن کره زمین که منجر به خشکسالی می گردد، تولید کنندگان لوازم خانگی را به این فکر واداشته تا سیستمی هایی را طراحی کنند که علاوه بر افزایش کیفیت شستشو، مصرف آب و انرژی را تا حد امکان کاهش دهند.

ماشین لباسشویی شارپ با تکنولوژی ترموجت (ThermoJet) و ویژگی منحصر بفرد خود سبب کاهش ۷۰ درصدی مصرف انرژی می گردد. بعلاوه این تکنولوژی مصرف آب را به میزان ۲۸ درصد در مقایسه با دستگاه های مشابه کاهش می دهد، این امر موجب می شود که علاوه بر صرفه جویی قابل توجه در هزینه های مصرفی از منابع مهم و حیاتی در محیط زیستمان حفاظت کنیم.

تکنولوژی منحصربفرد ترموجت (ThermoJet) با وارد کردن آب داغ روی لباس ها از قسمت بالای دیگ، باعث کاهش مصرف آب و پودر شده و علاوه بر این منجر به تمیزی بیشتر لباس ها در مقایسه با سیستم های معمولی و بدون ترموجت می گردد.

در لباسشویی های معمولی، آب گرم از قسمت پایین وارد دیگ لباسشویی می شود که این امر منجر به مصرف بیشتر انرژی و آب می شود. اما در فناوری ترموجت آب داغ به وسیله دو نازلی که در بالای دیگ قرار داده شده، به مرکز دیگ پاشیده می شود. بدین ترتیب نه تنها تمیزی بیشتری را تجربه خواهید کرد، بلکه در مدت زمانی کوتاه تر و با مصرف انرژی و آب کمتر می توانید لباسهای خود را بشویید.

همچنین به دلیل پاشیده شدن آب گرم بر روی لباس ها، مواد شوینده به خوبی در آب حل شده و از ایجاد هرگونه سفیدک بر روی لباس ها پس از شستشو جلوگیری می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *