تصفیه هوا SHARP | مدل KC-G40SA

ماشین لباسشویی کم مصرف شارپ | تکنولوژی ترموجت
۲ دی ۱۳۹۶
شستشوی دوگانه Dual Wash و ماشین ظرفشویی شارپ
۴ دی ۱۳۹۶

تصفیه هوا SHARP | مدل KC-G40SA

تصفیه هوا شارپ، مدل KC-G40SA مجهز به پلاسماکلاستر، ۵ مرحله فیلتراسیون

تصفیه هوا شارپ، مدل KC-G40SA

با پیشرفت تکنولوژی و زیاد شدن ماشین های مختلف در بخش صنعت، شاهد آلودگی روز افزون محیط زیست وهوایی که تنفس می کنیم بوده ایم. به طوری که امروزه یکی از جدی ترین معضلات در عرصه بین الملل آلودگی هوا است. به دنبال رفع این مشکل بسیاری از شرکت های تولید لوازم برقی درصدد بر آمدند تا به نحوی با این آلودگی مقابله کنند چرا که جلوگیری از ازدیاد این آلودگی به صورت طبیعی اجتناب ناپذیر است و در چنین شرایطی باید بهترین گزینه پیش رو را انتخاب کرد.
شرکت شارپ با قدمتی بیش از ۱۰۰ سال و پیشتاز در عرصه تولید لوازم خانگی در دنیا، همواره برای حل و تسهیل امور مربوط به لوازم خانه به بهترین شیوه عمل کرده و از بروز ترین تکنولوژی های روز دنیا در تولید و ساخت محصولات خود بهره برده است. علاوه بر آن تیم تحقیقات برند شارپ از خلاق ترین و کاراترین متخصصان جهان استفاده کرده و همواره در صدد ارتقای محصولات و خدمات خود است. یکی از مهم ترین دستاوردهای شارپ در اواخر قرن بیست وقرن حاضر راه اندازی خط تولید دستگاه تصفیه هوا بوده است. این برند نامی در مدت زمانی کوتاه دستگاه تصفیه هوای شارپ را به پرمصرف ترین دستگاه تصفیه هوا در دنیا تبدیل کرد.
این دستگاه خارق العاده یکی از بهترین راه حل ها در زمینه رفع آلودگی هوا در منازل شناخته شده و استفاده از آن روز بروز اهمیتی بیش می یابد.
دستگاه تصفیه هوای شارپ مدل KC-G40SA با از بین بردن ذرات مختلف آلودگی از قبیل گرد و غبار، ذرات ۲٫۵ میکرونی، انواع بوی بد و همچنین رفع بسیاری از آلرژی ها به دلیل از بین بردن عوامل آن از کاراترین دستگاه های تصفیه در دنیا است. این دستگاه مجهز به فناوری پلاسماکلاستر است که علاوه بر از بین بردن میکروب ها تا ۹۹ درصد هوایی دلپذیر همچون طبیعت را برای شما به ارمغان می آورد. تصفیه هوای شارپ مدل KC-G40SA دارای فیلتراسیون پیشرفته ۵ مرحله ای برای از بین بردن انواع ذرات و بوی بد است. وجود سه فیلتر انواع ذره ها را جذب و هوای آلوده را تصفیه می نماید.
فیلتر هپا که از مهم ترین فیلترهای این دستگاه است، ذرات بسیار ریز ۲٫۵ میکرونی را از بین می برد. این فیلتر پیشرفته، جریان هوا را از میان خود عبور داده و باعث می شود عملکرد دستگاه به طور چشمگیری افزایش یابد.
به علاوه این دستگاه، مجهز به سنسور تشخیص ۷ عامل مختلف بیرونی است که به طور هوشمند عمل می کنند. هفت عامل: ذرات ۲٫۵ میکرونی، گرد و غبار، بو، رطوبت، نور، حرکت و دما.
ویژگی منحصر بفرد دیگر این تصفیه هوا قابلیت رطوبت زایی منطبق با دمای اتاق به صورت هوشمند است که علاوه بر خلق فضایی سازگار منجر به زیبایی پوست نیز می گردد.

دستگاه های تصفیه هوای شارپ، با بهره مندی از تکنولوژی ژاپن و دارنده نشان ممتاز در برند تصفیه هوا در جهان می باشد، که به راحتی می تواند هوای مطبوع و غنی شده را برای شما فراهم کند.

 


تصفیه هوای شارپ مدل KC-G40SA

با تکنولوژی ها و فیلترهای تعبیه شده در آن گزینه خوب و مناسبی برای تمامی محیط ها می باشد.
خصوصیات دستگاه تصفیه هوا مدل KC-G40SA:

– مجهز به فناوری پلاسماکلاستر
– فیلتراسیون ۵ مرحله ای جهت تصفیه هوا
– دارای برنامه های Intelligent Mode, Pci Spot Mode, Sand Mode
– دارای فیلتر ضد گرد و غبار و ذرات معلق
– مجهز به فناوری Panda Filter
– دارای فیلتر بهداشتی هپا (HEPA Filter)
– دارای فیلتر اولیه (Pre Filter)
– دارای فیلتر ضد بو (Deodorizing Filter)
– بسیار کم صدا

شرکت آکام تجارت سپهر مجموعه ای از بهترین و خوش قیمت ترین تصفیه هوا ها را برای تمامی محیط ها گردآوری نموده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *