ماشین ظرفشویی ۱۴نفره شارپ QW-V1014M

تصفیه هوا SHARP | مدل KC-G50SA
۱۴ مرداد ۱۳۹۷
موتورهای اینورتر در یخچال فریزرهای شارپ
۱۷ مرداد ۱۳۹۷

ماشین ظرفشویی ۱۴نفره شارپ QW-V1014M

کم مصرف ترین ماشین ظرفشویی شارپ با موتور اینورتر پیشرفته

ماشین ظرفشویی ۱۴نفره شارپ QW-V1014M

ماشین ظرفشویی شارپ مدل QW-V1014 با ویژگی های منحصر بفرد خود توانسته از بهترین ماشین ظرفشویی ها در میان دستگاه های مشابه باشد. این ماشین ظرفشویی با ظرفیت ۱۴ نفره برای خانواده های با جمعیت متوسط و همچنین پرجمعیت مناسب می باشد. با وجود این ظرفیت، رتبه مصرف انرژی این دستگاه ۲۰%-+++A است که آن را در رده کم مصرف ترین ماشین ظرفشویی ها قرار می دهد.

علاوه بر رتبه انرژی بسیار خوبی که دارد، دارای یک مخزن ذخیره آب است. بدین صورت که آخرین آب آبکشی را ذخیره کرده تا در شستشوی بعدی در مرحله اول که پیش شستشو است، مورد استفاده قرار دهد. با وجود این دو ویژگی برجسته، مصرف انرژی و آب (با تنها ۵٫۵  لیتر) به حداقل ممکن می رسد. این در حالی است که کیفیت شستشو در سطح بالایی حفظ خواهد شد. این دستگاه ۱۰ برنامه شستشوی متنوع دارد که شما را در انتخاب بهتر و دقیق تر برنامه شستشوی مورد نظرتان یاری می کند. از برنامه های آن می توان به نیم شستشو (تا سه حالت)، شستشوی آنتی باکتریال، خشک کن آنتی باکتریال توربو و برنامه شستشوهای خودکار در دماهای متفاوت اشاره کرد.

شستشوی آنتی باکتریال | ظروفی بهداشتی با شارپ

بسیاری از ما مایلیم ظروف کودک به دلیل حساس تر بودن شرایط جسمی وی، تمیزتر باشد و در واقع ضدعفونی شود. با وجود شستشو آنتی باکتريال، ظروف در دمای ۹۰ درجه شسته و کاملاً استریل خواهند شد.

تکنولوژی اکو باکس (EcoBox) | حداقل مصرف آب و انرژی

در ظرفشویی شارپ مدل QWV1014M قابلیتی وجود دارد که مصرف آب را به حداقل ممکن می رساند. این تکنولوژی پیشرفته که اکوباکس نام دارد باعث می شود علاوه بر اینکه ظروف با کیفیتی عالی شسته شوند، بلکه صرفه جویی قابل توجهی نیز در مصرف آب و انرژی مصرفی به عمل آید. در EcoBox آخرین آب آبکشی ظروف در یک مخزن آب، ذخیره می شود و سپس در فرایند شستشوی بعدی به عنوان پیش شستشو مورد استفاده قرار می گیرد.

برنامه نیم شستشو تا سه حالت (Half Load) | برنامه ای جهت شستشو ظروف با حجم کم

بسیاری از ما دوست نداریم تا صبر کنیم که ظرفیت ماشین ظرفشویی تکمیل شود و سپس فرایند شستشو انجام شود. از طرفی می خواهیم تا به اندازه ظروف کثیف آب، انرژی و زمان مصرف کرده و تعرفه کمتری بپردازیم. شارپ با در نظر گرفتن نیاز کاربران، برنامه ای را بر روی این ماشین ظرفشویی تدارک دیده تا کاربران به راحتی ظروفشان را بشویند بدون اینکه بخواهند تا تکمیل شدن ظرفیت دستگاه صبر کنند.

 

از دیگر ویژگی های

ماشین ظرفشویی ۱۴نفره شارپ QW-V1014M

کلاس انرژی A+++ -20%
ظرفیت ۱۴ نفره
۱۰ برنامه اصلی
دارای تکنولوژی Eco Box
دارای سنسور ضد نشت آب (Overflow/leakage protection)
دارای برنامه پیش شستشو
برنامه شستشو ظروف حساس Auto Delicate
موتور اینورتر پیشرفته
نیم شستشو
مصرف آب ۵٫۵ لیتر
مجهز به Auto door
دارای برنامه تاخیر زمان
خشک کن آنتی باکتریال Turbo
ابعاد ۸۴٫۵*۵۹٫۶*۵۹٫۸

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *