ماشین ظرفشویی شارپ QW-V814M

تبدیل کولرگازی به بخاری گازی شارپ
۱۵ مهر ۱۳۹۷
۷سپر حفاظتی در ماشین لباسشویی درب از بالا شارپ
۱۸ مهر ۱۳۹۷

ماشین ظرفشویی شارپ QW-V814M

ماشین ظرفشویی شارپ QW-V814M مجهز به تکنولوژی اکوباکس بوده که باعث شده تا صرفه جویی قابل ملاحظه ای در مصرف آب به عمل آید.

ماشین ظرفشویی شارپ QW-V814M | مجهز به تکنولوژی اکوباکس

ماشین ظرفشویی شارپ QW-V814M به دلیل مجهز بودن به بروزترین و پیشرفته ترین تکنولوژی ژاپن و امکانات منحصر بفرد، یکی از محبوب ترین ظرفشویی ها در جهان و در میان خریداران به شمار می رود. فناوری های به کار رفته در آن شستشو و پاکیزگی ظروف را برای کاربر تسهیل کرده و به وی حق بیشتری برای انتخاب برنامه دلخواهش می دهد. موتور اینورتر پیشرفته به کار رفته در آن موجب پاکیزگی ظروف بیش از پیش گشته و این کیفیت بالا موجب آن نمی گردد تا از عمر موتور کاسته شود. رتبه انرژی این دستگاه A+++ -20% بوده که باعث کاهش انرژی، آب و هزینه های مصرفی کاربر می گردد. این در حالیست که کیفیت شستشو کماکان به قوت خود باقیست. ماشین ظرفشویی شارپ QW-V814M مجهز به تکنولوژی اکوباکس بوده که باعث شده تا صرفه جویی قابل ملاحظه ای در مصرف آب به عمل آید.

لوازم خانگی شارپ همواره مجهز به کاربردی ترین و پیشرفته ترین فناوری ها در جهان بوده و شرکت آکام تجارت سپهر به عنوان نمایندگی رسمی آن مفتخر است تا تحت عنوان برند شارپ این خدمت رسانی را به هم میهنان عزیز انجام دهد.

رتبه انرژی A+++ -20% | انقلاب سبز با تکنولوژی ژاپن

رتبه مصرف انرژی نشان دهنده کیفیت عملکرد یک دستگاه و از طرفی میزان انرژی مصرفی آن است. هر چقد این رتبه به A نزدیک تر باشد کیفیت عملکرد دستگاه بهتر و انرژی مورد نیاز مصرفی اش کمتر خواهد بود.

مزایای رتبه انرژی بالا

  • کاهش صدا
  • کاهش مصرف انرژی، برق و آب
  • بالا رفتن عمر موتور
  • کاهش روند استهلاک دستگاه
  • شناسنامه ای معتبر
  • کمک به کاهش آلودگی محیط زیست.

تکنولوژی اینورتر | موتور اینورتر کارایی بالا، مصرف پایین

موتور های معمولی تنها از دو حالت روشن و خاموش تبعیت می کنند این امر موجب می شود تا هم از عمر موتور کاسته شود و هم کیفیت عملکرد تا حد زیادی پایین آید. موتور اینورتر بر خلاف موتور های معمولی از چندین حالت حرکت موتور بهره می برند که به همین دلیل نیازی نیست که بعد از رسیدن به درجه مطلوب خاموش شوند تا درجه بهینه را حفظ نمایند. در تکنولوژی اینورتر زمانیکه موتور به درجه بهینه رسید این قابلیت را دارد که با آرام تر کردن حرکت موتور درجه مطلوب را حفظ کند با اینکار هم عمر مفید موتور تا ۱۰ سال گارانتی می شود و هم کیفیت عملکرد به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.

تکنولوژی اکوباکس | گامی فراتر از آینده

در تکنولوژی اکوباکس، آخرین آب آبکشی ظروف برای استفاده در شستشویی دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. این عملکرد از طریق یک مخزن آب که در ظرفشویی تعبیه شده ممکن می گردد. با وجود تکنولوژی اکوباکس مصرف آب به میزان قابل توجهی کاهش یافته و این امر در دراز مدت موجب کاهش هزینه های مصرفی کاربر می گردد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *