معرفی ماشین لباسشویی شارپ ES-DP102R3-N | همیشه منحصر بفرد با فناوری ژاپنی

آکام تجارت سپهر - لوازم خانگی شارپ - تکنولوژی ژاپن - ماشین ظرفشویی شارپ
آشنایی کامل با ۲۶ مورد از قابلیت ها و فناوری های ماشین ظرفشویی شارپ
۲۳ تیر ۱۳۹۶
یخچال فریزر شارپ مدل SJ-F82
۲۷ تیر ۱۳۹۶
ES DP102R3 N Washing Machine Sharp Lavazem Khanegi Akam Tejarat Sepehr

معرفی ماشین لباسشویی شارپ ES-DP102R3-N | همیشه منحصر بفرد با فناوری ژاپنی

ماشین لباسشویی شارپ ES-DP102R3-N یک لباسشویی درب از بالاست که فرایند بارگیری را برای کاربر تسهیل می کند.

معرفی ماشین لباسشویی شارپ ES-DP102R3-N | همیشه منحصر بفرد با فناوری ژاپنی

ماشین لباسشویی شارپ ES-DP102R3-N یک لباسشویی درب از بالاست که فرایند بارگیری را برای کاربر تسهیل می کند. این لباسشویی با ظرفیت ۱۰٫۲ کیلوگرم مناسب خانواده پرجمعیت ایرانی است. از قابلیت های منحصر بفرد این لباسشویی شارپ، سخنگو بودن آن است که کاربر را با آسایشی بیش از پیش مواجه کرده و شستشو را لذت بخش تر می کند. این دستگاه مجهز به تکنولوژی نانوسیلور (+AG) می باشد که ضد بو و باکتری است. به دلیل عدم وجود سوراخ در دیگ علاوه بر اینکه میکروب ها در خارج از دیگ مجالی پیدا نمی کنند بلکه در مصرف آب و انرژی صرفه جویی قابل ملاحظه ای رخ می دهد. پولساتور دیگ به تقلید از دم دلفین طراحی شده است که باعث می شود گردش آب در سه جهت عمودی، افقی و ضرب دری صورت گیرد که منجر به تمیز شدن لباس هایی است که حتی بسیار چرک هستند.

تکنولوژی نانوسیلور (+Nano AG) | با میکروب ها مبارزه کنید

تکنولوژی نانوسیلور (+AG) با بهره گیری از ذرات نانو شده نقره منجر به از بین بردن میکروب و ذرات حساسیت زای موجود در لباس ها می شود. این فناوری ضد بو و باکتری است و در یخچال و لباسشویی شارپ به کار می رود. قابلیت نفوذ نقره مخصوصاً وقتی به ذرات کوچکتر تبدیل می شود بسیار بالا می رود. این ذرات به درون باکتری ها نفوذ کرده و آن ها را کاملاً از بین می برند

بارگیری آسان | پیشگیری از بیماری های مفصلی و آرتروز

بسیاری از افراد از بیمار یهای مفصلی یا استخوانی، درد کمر یا آرتروز رنج می برند و استفاده از ماشین لباسشویی درب از جلو به صلاحشان نمی باشد. شارپ برای حل این مشکل اقدام به تولید لباسشویی درب از بالا کرده است. ماشین لباسشویی درب از بالا شارپ، باعث تسهیل فرایند بارگیری شده و کاربر هنگام وارد یا خارج کردن لباس ها مجبور به خم کردن بدن خود نیست.

پولساتور دلفینی | گردش آب به شیوه دم دلفین

شارپ از نوعی طراحی برای دیگ لباسشویی درب از بالا بهره می گیرد که منجر به پاکیزگی لباس ها بیش از پیش می گردد. در طراحی پولساتور دلفینی، دیگ در سه جهت افقی، عمودی و ضربدری در گردش است. طراحی خطوط سطح پولساتور با تقلید از دم دلفین، مقاومت آب را در هم می شکند و باعث ایجاد امواج سه بعدی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *