ماشین لباسشویی شارپ مدل ES-FB814TDBX | با شارپ هوشمندانه تر زندگی کنید

آکام تجارت سپهر - لوازم خانگی شارپ - تکنولوژی ژاپن - یخچال و فریزر sj f82
معرفی یخچال فریزر شارپ SJ-F82 | تکنولوژی ژاپن، محصول باکیفیت
۱۹ تیر ۱۳۹۶
یخچال و فریزر شارپ - لوازم خانگی شارپ - آکام تجارت سپهر - تکنولوژی ژاپن
معرفی قابلیت ها و فناوری های یخچال و فریزر شارپ | تکنولوژی ژاپن
۲۲ تیر ۱۳۹۶
ES-FB814TDBX - لوازم خانگی شارپ - آکام تجارت سپهر - تکنولوژی ژاپن

ماشین لباسشویی شارپ مدل ES-FB814TDBX | با شارپ هوشمندانه تر زندگی کنید

ES-FB814TDBX یکی از پرفروش ترین لباس شویی های شارپ بوده که این امر گواه کیفیت بالای آن می باشد.

معرفی ماشین لباسشویی شارپ مدل ES-FB814TDBX | با شارپ هوشمندانه تر زندگی کنید

ماشین لباسشویی شارپ مدل ES-FB814TDBX یک لباسشویی ۸ کیلوگرمی می باشد. درب بزرگ این لباس شویی ، فرایند بارگیری را برای کاربر همراه با راحتی و آسایش بیشتری می کند. این دستگاه با امکانات ویژه و منحصر بفردی که دارد، یکی از پرفروش ترین لباس شویی های شارپ بوده که این امر گواه کیفیت بالای آن می باشد. تکنولوژی ژاپنی به کار رفته در دستگاه، آن را از تمامی برند های لباسشویی در جهان متمایز کرده است. رتبه مصرف انرژی دستگاه +++A که از بهینه ترین حالت ممکن برای صرفه جویی در مصرف انرژی برخوردار است. وجود موتور پیشرفته اینورتر که خاص تکنولوژی ژاپنی است که باعث شده نه تنها صرفه جویی قابل ملاحظه ای در مصرف آب، انرژی و همچنین هزینه های ناشی از مصرف شود بلکه کیفیت عملکرد شستشو به طرز قابل توجهی ارتقا یابد.

تکنولوژی موتور اینورتر پیشرفته (AIM) | کیفیت بالای شستشو، کاهش مصرف انرژی

موتورهای BLDC اینورتر شارپ نوعی از موتور های DC اما فاقد ذغال هستند و به این دلیل که از اجزای کمتری ساخته شده اند از عمر موتور بالاتری برخوردارند. در اینورتر BLDC عمر موتور تا ده سال به راحتی گارانتی می شود.

در ماشین لباسشویی، اینورتر BLDC باعث افزایش کارایی، عمر طولانی موتور و شستشوی سریعتر می شود و در ادامه سطح صدا و لرزش در حین فرایند شستشو و خشک کن به حداقل ممکن می رسد.

تکنولوژی دابل جت Double jet | فناوری منحصر بفرد شارپ

خیلی از ما معتقدیم که شستشوی بهتر زمانی برای ما مهم است که در عین حال از آب وانرژی و یا حتی پودر کمتری برای شستشو استفاده کنیم. شارپ در برخی از لباسشویی های خود از تکنولوژی دابل جت بهره جسته است که با وجود آن لباس های شما با کیفیت و بازدهی بالاتری شسته می شوند. این در حالیست که کاربر از پودر شستشو کمتری نسبت به قبل استفاده خواهد کرد و در عین حال مصرف آب و انرژی به طور قابل ملاحظه ای کاهش می یابد. با وجود فناوری Double Jet آب و پودر ترکیب شده و پس از ترکیب مستقیماً به مرکز دیگ وارد می شود.

برنامه شستشو در شب NightWash | لباس هایی پاکیزه با شستشویی آرام و بی صدا

لباس شویی شارپ مجهز به قابلیت شستشو در شب است. این برنامه از آنجایی که با افزایش زمان شستشو و به تعویق انداختن خشک کن سر و صدای بسیار کمی تولید می کند هنگام استراحت کاربر و در شب بسیار مناسب است. همچنین به دلیل تعرفه های پایین مصرف انرژی در شب، در هزینه های کاربر هم صرفه جویی زیادی صورت می گیرد.

دیگ حبابی | ماندگاری بیشتر الیاف البسه

لباس های ما نقاطی دارند که نسبت به سایر نقاط لباس، از حساسیت بیشتری برخوردارند. مانند یقه، سرآستین و نوار دکمه که دیرتر و سخت تر از سایر نقاط لباس شسته می شوند و با شستشوی بیشتر لباس هم از عمر آن کاسته می شود و الیاف های لباس با سرعت بیشتری فرسوده می گردند. با وجود دیگ حبابی ماشین لباسشویی شارپ این نقاط حساس علاوه بر اینکه کاملاً تمیز خواهند شد بلکه عمر الیاف های لباس هم حفظ خواهد شد و بدین صورت لباس برای مدت زمان بیشتری قابل استفاده و نو است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *