معرفی یخچال فریزر شارپ SJ-PD73S | شیک، ساده، با کارایی بسیار زیاد

ماشین لباسشویی شارپ مدل ES FP710BX - لوازم خانگی شارپ - آکام تجارت سپهر - تکنولوژی ژاپن
معرفی ماشین لباسشویی شارپ ES-FP710BX ترکیبی از تکنولوژی های منحصر بفرد جهان
۱۵ تیر ۱۳۹۶
عملکرد بی صدا - لوازم خانگی شارپ - آکام تجارت سپهر - تکنولوژی ژاپن
عملکرد بسیار بی صدا (Super silent) در لوازم خانگی شارپ | آسوده بخوابید!
۱۷ تیر ۱۳۹۶
یخچال و فریزر sj-pd73s - لوازم خانگی شارپ - آکام تجارت سپهر - تکنولوژی ژاپن

معرفی یخچال فریزر شارپ SJ-PD73S | شیک، ساده، با کارایی بسیار زیاد

یخچال فریزر بالا فریزر شارپ SJ-PD73S دارای ویژگی های منحصر بفردی است که رضایت هر کاربری را به خود جلب خواهد کرد.

معرفی یخچال فریزر شارپ SJ-PD73S | شیک، ساده، با کارایی بسیار زیاد

یخچال و فریزر بالا فریزر شارپ SJ-PD73S دارای ویژگی های منحصر بفردی است که رضایت هر کاربری را به خود جلب خواهد کرد. ظرفیت آن ۷۳۰ لیتر و مناسب یک خانواده با جمعیت متوسط است. رتبه انرژی این یخچال و فریزر A است.

این یخچال و فریزر، دارای ۳ طبقه و ۲ کشو مختص میوه و سبزیجات و همچنین دو محفظه مخصوص بطری می باشد. در درب یخچال دو طبقه اضافی جهت نگهداری تخم مرغ تعبیه شده است. در قسمت فریزر این دستگاه نیز دو طبقه اصلی و ۲ طبقه در درب وجود دارد. یخچال فریزر SJ-PD73S بسیار بی صداست. این یخچال و فریزر مجهز به تکنولوژی پلاسماکلاستر و سیستم خنک کننده هیبرید است. از دیگر ویژگی های آن، وجود آبریز است که کاربر را قادر می سازد بدون باز کردن درب یخچال از آن استفاده کند. این ویژگی باعث می شود که از هدر رفتن بیهوده انرژی جلوگیری شود. وجود یخساز دستی در قسمت فریزر، آن را در مقایسه با سایر محصولات مشابه منحصر بفرد کرده است. لوازم خانگی شارپ مجهز به پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا هستند.

رتبه انرژی A | دوستدار محیط زیست باشیم!

با توجه به اطلاعیه ها و آماری که درباره بهینه سازی مصرف انرژی و دلایل آن در سراسر جهان منتشر می شود، یکی از دغدغه های مردم در سرتاسر دنیا تهیه لوازمی دوست دار محیط زیست و انرژی است. این یخچال و فریزر همانطور که در بالا بیان شده، دارای رتبه انرژی A  است که نشان دهنده کیفیت بالای عملکرد و از طرفی هم مصرف انرژی پایین آن می باشد.

تکنولوژی پلاسماکلاستر | تازگی مواد غذایی با انتشار یون های مثبت و منفی

همه ما موقع خرید مواد غذایی نگران این هستیم که به اندازه ای خرید کنیم تا در یخچال خراب نشود. با وجود تکنولوژی یون پلاسماکلاستر  مواد غذایی برای مدت زمانی طولانی تری تازه می ماند و بافت اولیه خود را حفظ می کند. این تکنولوژی با انتشار یون های مثبت و منفی بوی بد را از بین می برد و مانع از خرابی مواد غذایی می شود. فناوری پلاسماکلاستر انحصاریست و بسیاری از لوازم خانگی شارپ به این تکنولوژی تجهیز شده اند.

تکنولوژی نوفراست | یخچالی تمیز و بدون برفک

یکی از ضروری ترین لوازم منزل یخچال و فریزر می باشد. همه ما موقع خرید نکاتی را در نظر می گیریم و در خصوص یخچال یکی از مهم ترین دغدغه های ما سیستم برفک زدای یخچال است. به منظور آسایش و راحتی بیشتر کاربر و درک نیازهای وی، بروز ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی ها که از جمله آن تکنولوژی بدون برفک (No frost) می باشد در یخچال و فریزر شارپ تعبیه شده است.

در این سیستم اواپوراتور یک فن دارد که با وجود ان هوای داخل یخچال به گردش در می آید. سپس مقداری کم از آن رطوبت یخ می زند و به اواپوراتور می چسبد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *