معرفی یخچال مینی بار شارپ SJ-K140

ماشین ظرفشویی ۱۲ نفره شارپ
۷ آذر ۱۳۹۷
نکات اصلی در انتخاب و خرید جاروبرقی مناسب
۱۲ آذر ۱۳۹۷

معرفی یخچال مینی بار شارپ SJ-K140

یخچال مینی بار شارپ SJ-K140 محصولی شیک و ساده، با مصرف انرژی کم و کیفیت بالا والبته از نظر قیمت بسیار مناسب است.

معرفی یخچال مینی بار شارپ SJ-K140

یخچال مینی بار شارپ SJ-K140 محصولی شیک و ساده، با مصرف انرژی کم و کیفیت بالا والبته از نظر قیمت بسیار مناسب است. گنجایش آن ۱۴۰ لیتر می باشد. ابعاد کوچک آن باعث می شود که بتوان از آن براحتی در هر محیطی استفاده کرد و به دلیل این ویژگی اکثر اوقات در مکان هایی نظیر هتل و بیمارستان قابلیت استفاده بالایی دارد، به همین دلیل است که به آن یخچال هتلی نیز گفته می شود.

رتبه انرژی این دستگاه A می باشد که آن را در رده محصولات کم مصرف و با کارایی بالا قرار می دهد. این محصول دارای دو رنگ نقره ای و سفید است که به راحتی در هر آشپزخانه یا فضایی با سایر لوازم و وسایل هماهنگ می شود. این دستگاه دارای پایه های قابل تنظیمی است که استفاده از آن را در محیط های دارای شیب راحت تر می کند. یخچال SJ-K140 مجهز به دستگیره مخفی است و قابلیت باز شدن از سمت های چپ یا راست را به دلخواه کاربر دارد.

لوازم خانگی شارپ با بیش از یک قرن تجربه مبتکر تفکرات و ایده های نو می باشد و آکام تجارت سپهر نمایندگی رسمی لوازم خانگی شارپ در ایران است.

 

قفسه بندی | استفاده از حداکثر ظرفیت یخچال

این یخچال از یک فریزر تک طبقه در قسمت بالای یخچال برخوردار است که توسط دربی در داخل از بخش یخچال جدا شده است. بخش یخچال دارای سه طبقه اصلی، سه طبقه در درب یخچال و دو کشو می باشد. کشوی پایینی برای نگهداری از میوه و سبزیجات در نظر گرفته است و از گنجایش کافی برخوردار است. طبقات تعبیه شده در درب، استفاده از ظرفیت کامل یخچال را ممکن ساخته است.

قفل کودک | ایمن و آسان!

این یخچال مجهز به قفل کودک است، که به طور دستی بر دستگاه تعبیه شده است. با وجود این ویژگی می توان یخچال را از دست زدن کودکان و افراد دیگر حفظ کرد.

ابعاد کوچک و جمع و جور | مناسب برای محیط های مختلف

این یخچال با اینکه دارای ابعاد کوچکی است که آن را برای دفاتر کار، بیمارستان و هتل ها مناسب کرده اما ظرفیت بسیار زیادی دارد و در طراحی  آن تلاش بر این بوده است تا از تمام ظرفیت مفید قابل دسترس بدون هیچ گونه پرتی استفاده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *