معرفی یخچال و فریزر شارپ مدل SJ-SRD675 | انقلاب فناوری با تکنولوژی ژاپن

سمینار لوازم خانگی شارپ آکام تجارت سپهر سمینار گلستان
اولین سمینار تخصصی لوازم خانگی شارپ در استان گلستان
۹ شهریور ۱۳۹۶
ضمانت اصل بودن کالا لوازم خانگی شارپ آکام تجارت سپهر
لوازم خانگی شارپ فقط با ضمانت آکام سرویس
۱۳ شهریور ۱۳۹۶
لوازم خانگی شارپ تکنولوژی ژاپن آکام تجارت سپهر یخچال و فریزر SJ Srd675

معرفی یخچال و فریزر شارپ مدل SJ-SRD675 | انقلاب فناوری با تکنولوژی ژاپن

یخچال SJ-SRD675 مجهز به تکنولوژی هایی از قبیل سیستم خنک کننده هیبرید، تکنولوژی نانوسیلور، ضدبرفک و موتور اینورتر می باشد.

معرفی یخچال و فریزر شارپ مدل SJ-SRD675 | انقلاب فناوری با تکنولوژی ژاپن

چرا یخچال بالا فریزر  SJ-SD675باید بخریم؟
چون مجهز به تکنولوژی ژاپن است؟
چون اصل است؟
چون برنامه های متعدد دارد یا مجهز به تکنولوژی های پیشرفته و بروز جهانی است؟
پاسخ شما اینجاست!

یخچال بالا فریزر SJ-SRD675 یکی از با کیفیت ترین و شیک ترین یخچال های شارپ است. این یخچال و فریزر با ظرفیت ۶۷۵ لیتر و تعداد طبقات و قفسه های کافی به عنوان جهیزیه برای زوج جوان و خانواده های کم جمعیت و با جمعیت متوسط بسیار مناسب می باشد. رتبه انرژی این یخچال +A بوده که آن را در زمره کم مصرف ترین و با کیفیت ترین یخچال ها قرار می دهد. یخچال SJ-SD675 مجهز به تکنولوژی های بسیار پیشرفته و روز دنیا از قبیل سیستم خنک کننده هیبرید، تکنولوژی نانوسیلور (+Nano AG)، تکنولوژی ضدبرفک (نوفراست) و تکنولوژی موتور اینورتر پیشرفته (AIM) می باشد. در این یخچال علاوه بر این تکنولوژی ها برنامه های منحصربفرد و پرکاربرد از قبیل برنامه تعطیلات و برنامه اقتصادی اکو (Eco) طراحی شده است با وجود این برنامه ها، تکنولوژی ها و زیبایی بی نظیر این یخچال زندگی لوکس و البته با کیفیت کاربر تضمین می گردد.
شرکت آکام تجارت سپهر نمایندگی رسمی لوازم خانگی شارپ در ایران با واردات کالاهای با کیفیت جهانی و پیشرفته خدمت رسانی به هم میهنان عزیز را در اولویت خود قرار داده تا مردم با لمس کالای اصل زندگی راحت تر و شیرین تری را تجربه نمایند.

سیستم خنک کننده هیبرید | چرا باید یخچال و فریزر شما مجهز به هیبرید باشد؟

سیستم خنک کننده هیبرید، با حفظ بافت اولیه مواد غذایی درون یخچال منجر به تازگی آنها برای مدت زمانی بیشتر می گردد. با وجود سیستم خنک کننده هیبرید، مواد غذایی دیگر در معرض سرمای خشک و مستقیم قرار نمی گیرند و گردش جریان هوای خنک و یکنواخت درون یخچال مانع از خشکی آنها می شود.

تکنولوژی موتور اینورتر پیشرفته (AIM) | تفاوت بین کمپرسور اینورتر و معمولی چیست؟

کمپرسور های معمولی تنها از دو حالت قطع و وصل (روشن و خاموش) پشتیبانی می کنند. در این نوع موتورها، کمپرسور با نهایت قدرت تا رسیدن به دمای مورد نظر فعالیت می کند و هنگامی که به دمای مطلوب رسید خاموش می گردد. این کار پیامد هایی دارد:

  1. این قطع و وصل مجدد کمپرسور به طور مداوم و در طول زمان موجب استهلاک موتور می گردد و از عمر مفید موتور می کاهد.
  2. وضعیت دما در کمپرسور های معمولی ثابت نیست به عبارتی دیگر وقتی کمپرسور به دمای تنظیمی یا مورد نظر کاربر رسید، خاموش می شود که این امر موجب افزایش دما می شود این در حالیست که دمای تنظیم شده باید در همان سطح باقی بماند.

در تکنولوژی اینورتر مدار الکتریکی متفاوت است به این ترتیب که کمپرسور هیچ گاه خاموش نمی گردد ولی با رسیدن به دمای مطلوب از سرعت گردش موتور کاسته می شود تا هم دما در سطح بهینه و مطلوب حفظ گردد و هم عمر مفید موتور تا ده سال گارانتی می گردد.

تکنولوژی نانوسیلور (+Nano AG) |از بین برنده میکروب ها و بوی بد یخچال

لوازم خانگی شارپ همواره با حداکثر کارایی و کیفیت به منظور رفاه کاربر طراحی شده اند.

یکی از تکنولوژی های برجسته برند نامبرده، فناوری نانوسیلور است که در بسیاری از لوازم خانگی شارپ مانند یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی و … تعبیه گردیده است.

در تکنولوژی نانوسیلور (+Nano AG) از ذرات نانو نقره استفاده می شود. به دلیل خاصیت آنتی باکتریالی قوی نقره میکروب های موجود در سطوح مواد غذایی و در یخچال از بین رفته و بدین ترتیب دیگر از بوی بد هم خبری نیست.

برنامه های یخچال بالا فریزر شارپ SJ-SRD675

  • سیستم تعطیلات
  • سیستم اقتصادی (اکو)
  • خنک کننده/انجماد سریع
  • هشدار باز ماندن در
  • قفل کودک
  • نشانگر هوشمند

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *