معرفی یخچال و فریزر ساید بای ساید پنج درب شارپ SJ-FSD910

ماشین ظرفشویی ۱۵ نفره شارپ مدل QW-V815M
۱۲ تیر ۱۳۹۷
کنترل جریان هوای خروجی از کولرگازی
۱۶ تیر ۱۳۹۷

معرفی یخچال و فریزر ساید بای ساید پنج درب شارپ SJ-FSD910

یخچال و فریزر ساید بای ساید پنج درب شارپ SJ-FSD910 با ۴ درجه متفاوت در محفظه پنجم

معرفی یخچال و فریزر ساید بای ساید پنج درب شارپ SJ-FSD910

زندگی مدرن، فرصت بسیاری کارها را از جمله آشپزی به دلیل مشغله های فراوان از ما گرفته است. این امر باعث شده که بسیاری از ما اغلب از غذاهای فریز شده و آماده استفاده نماییم.

یخچال و فریزر ساید بای ساید پنج درب شارپ SJ-FSD910 یخچالی منحصر بفرد و کاملاً مناسب یک خانواده پرجمعیت یا پرمشغله است. در صورتی که سر کار می روید یا از مشغله کاری بسیار زیادی برخوردارید می توانید بدون دغدغه ظرفیت یخچال، غذایتان را برای مدتی آماده کرده و آن را فریز کنید. علاوه بر این ظرفیت زیاد شارپ برای کاربران خود امکان جدیدی به یخچال و فریزر اضافه کرده است. محفظه پنجم یخچال که در ۴ دمای متفاوت(خنک، بسیار خنک، منجمد، بسیار منجمد) طراحی شده است. در صورتی که بخش مورد نظر کاربر برای نگهداری از مواد غذایی اش پر باشد این محفظه پنجم به دمای دلخواه کاربر تنظیم می گردد. علاوه بر محفظه پنجم، یخچال و فریزر پنج درب شارپ از تکنولوژی های منحصر بفردی نیز برخوردار است. تکنولوژی اینورتر پیشرفته (AIM)، فناوری پلاسماکلاستر با خاصیت ضد میکروبی فوق العاده، سیستم خنک کننده هیبرید که باعث تازه نگه داشته شدن مواد غذایی می گردد و یخساز اتوماتیک. علاوه بر موارد ذکر شده برنامه های متعدد این دستگاه از قبیل سیستم تعطیلات، سیستم اکو (اقتصادی)، پنل لمسی که راحتی هر چه بیشتر را برای کاربر به ارمغان می آورد.

تکنولوژی اینورتر پیشرفته (AIM) | زندگیتان را آسان کنید

به مدت سالیان دراز یخچال ها از موتوری با یک سرعت استفاده می کردند که تنها دو حالت روشن و یا خاموش را در بر می گرفت. زمانیکه یخچال ها کمپرسور تک سرعته داشته باشند دمای یخچال تا زمانی که هوای خنک به اندازه کافی ایجاد شود، بالا می رود. در این حالت موتور روشن است. سپس برای حفظ دما در دمای مورد نظر خاموش می شود و این فرایند ادامه می یابد. این کار به موتور آسیب رسانده و عمر آن را کم می کند. برخلاف کمپرسور های معمولی در تکنولوژی اینورتر با رسیدن به دمای مورد نظر به جای آنکه خاموش گردد سرعت موتور کاهش می یابد و با گردش آرامتری می چرخد. در این حالت کمپرسور هیچ گاه خاموش نمی شود و علاوه بر این به جای آنکه تنها دو حالت را در بر بگیرد سرعت و قدرت های مختلفی را داراست. این شیوه باعث خنک نگه داشتن دمای یخچال در سطح بهینه می گردد. تکنولوژی اینورتر یک تکنولوژی ژاپنی است و شارپ با خلق تکنولوژی اینورتر پیشرفته و استفاده از آن در لوازم خانگی شارپ مزایای استفاده از این کمپرسور را به منظور رفاه بیشتر شما افزایش داده است.

مزایا

  • کاهش مصرف انرژی به میزانی قابل توجه
  • عمر بالای دستگاه
  • حفظ تازگی مواد غذایی برای مدت زمانی طولانی تر
  • کاهش انتشار گاز های گلخانه ای
  • و…

تکنولوژی پلاسماکلاستر (Plasmacluster)

تکنولوژی ژاپنی همواره ثابت کرده که در جهان اولین و بهترین است. پلاسماکلاستر تکنولوژی انحصاری شارپ بوده که به کمک آن استفاده دلپذیر از یخچال و فریزر تامین می گردد. فناوری پلاسماکلاستر با انتشار یون های مثبت و منفی میکروب ها را از بین برده و باعث می شود که کاربر از شر بوی بد یخچال خلاص گردد. در این تکنولوژی ۹۹% میکروب ها و باکتری ها از بین می روند. یون ها پروتئین موجود در سطح میکروب ها را از کار می اندازند و بوی بد یخچال را هم از بین می برند. تکنولوژی پلاسماکلاستر باعث تازه نگه داشته شدن و سالم باقی ماندن غذاها برای مدت زمانی طولانی تر می گردد.

سیستم خنک کننده هیبرید (Hybrid cooling system)

یخچال و فریزر پنج درب شارپ مجهز به فناوری هیبرید می باشد. سیستم خنک کننده هیبرید با ممانعت از جریان مستقیم هوای سرد و خشک، با جریان دادن به این هوا باعث ایجاد خنکی یکنواخت در بخش های مختلف یخچال می شود. با وجود تکنولوژی هیبرید غذا تازه باقی می ماند و بافت اولیه خود را از دست نمی دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *