معرفی ماشین لباسشویی شارپ ES-FP710BX ترکیبی از تکنولوژی های منحصر بفرد جهان

Overflow Protection - لوازم خانگی شارپ - آکام تجارت سپهر - تکنولوژی ژاپن - سیستم جلوگیری از نشت آب
سیستم جلوگیری از نشت آب (Overflow protection) | آشپزخانه خود را ایمن کنید!
۱۵ تیر ۱۳۹۶
یخچال و فریزر sj-pd73s - لوازم خانگی شارپ - آکام تجارت سپهر - تکنولوژی ژاپن
معرفی یخچال فریزر شارپ SJ-PD73S | شیک، ساده، با کارایی بسیار زیاد
۱۶ تیر ۱۳۹۶
ماشین لباسشویی شارپ مدل ES FP710BX - لوازم خانگی شارپ - آکام تجارت سپهر - تکنولوژی ژاپن

معرفی ماشین لباسشویی شارپ ES-FP710BX ترکیبی از تکنولوژی های منحصر بفرد جهان

یکی از برنامه هایی که در ماشین لباسشویی شارپ استفاده شده، برنامه آنتی آلرژی می باشد.

معرفی ماشین لباسشویی شارپ ES-FP710BX ترکیبی از تکنولوژی های منحصفر بفرد جهان

ماشین لباسشویی شارپ مدل ES-FP710BX از کاربردی ترین و شیک ترین ماشین های لباسشویی شارپ محسوب می شود. این دستگاه ۷ کیلوگرمی با ۱۵ برنامه شستشو که بر ولوم لباسشویی تعبیه شده، کاربر را در انتخاب برنامه مورد نظر خود آسوده می کند. علاوه بر ۱۵ برنامه شستشو، ۷ عملکرد کمکی نیز به آن اضافه شده که با این دامنه گسترده برنامه، کیفیت مورد نظر کاربر تامین گردد. رتبه انرژی این لباسشویی ++A است و دوستدار محیط زیست می باشد. دور خشک کن این دستگاه ۱۰۰۰ دور در دقیقه است. به دلیل اینکه مجهز به سیستم شستشوی همه جانبه و دیگ حباب دار می باشد لباس های شما را در عین ملایمت با بهترین کیفیت شستشوی ممکن تمیز می نماید. لوازم خانگی شارپ مجهز به بروزترین و پیشرفته ترین تکنولوژی ژاپن هستند و شرکت آکام تجارت سپهر نمایندگی رسمی لوازم خانگی شارپ در ایران مفتخر است تا به هم میهنان خود در این عرصه خدمت کند.

دیگ حبابی Bubble drum | لباس هایی پاکیزه و با دوام بیشتر

با وجود دیگ حبابی در ماشین لباسشویی شارپ لباس هایی همواره تمیز و نو خواهید داشت. بسیاری از البسه دارای یقه، سرآستین و جیب هستند که ممکن است در یک فرایند عادی شستشو به آسانی تمیز نگردند. با وجود این ویژگی، این مشکل بر طرف شده و لباس هایتان علاوه بر تمیزی عمر بیشتری خواهند داشت.

شستشو در شب Night wash آسوده بخوابید و لباس هایتان را به شارپ بسپارید!

بسیاری از ما مایلیم تا صرفه جویی قابل ملاحظه ای در هزینه و انرژی مصرفی ناشی از شستشو داشته باشیم. با وجود تعرفه و همچنین ساعات کاهش مصرف و با استفاده از برنامه شستشو در شب نه تنها در سکوت شب استراحت می کنید بلکه لباس هایتان با بهترین کیفیت شسته می شوند بدون اینکه خللی در استراحت شما وارد شود. این برنامه سرعت دور خشک کن را کاهش می دهد. در برنامه شستشو در شب Night wash فرایند شستشو تا ۱۰ ساعت افزایش می یابد.

آنتی آلرژی اسمارت (+Allergy Smart) از بین برنده تمامی میکروب ها و ضد عفونی کننده لباس ها

یکی از برنامه هایی که در ماشین لباسشویی شارپ استفاده شده، برنامه آنتی آلرژی می باشد. با وجود این برنامه عوامل حساسیت زا در لباس های کاربر از بین رفته و لباس ها کاملاً ضد عفونی و بهداشتی خواهند شد. آنتی آلرژی با بالا بردن دما و زمان شستشو به طور دستی فعال می شود. شارپ بر روی برخی از لباسشویی های خود سیستم آنتی آلرژی هوشمند ایجاد کرده که به طور خودکار و پیش فرض در برنامه های مشخصی اضافه می شود.
نکته: با توجه به اینکه زمان این برنامه زیاد تر از حد معمول می گردد در برنامه هایی مانند شستشو اکو (Eco) و شستشوی های سریع فعال نمی گردد.

آبکشی اضافه Extra rinse دیگر لباس هایتان سفیدک نمی زند

گاهی اوقات پس از پایان فرایند شستشو مشاهده می کنیم که لکه هایی سفید رنگ ناشی از پودر در لباس ها ایجاد شده است. لباسشویی شارپ ES-FP710BX دارای برنامه آبکشی اضافه می باشد. با انتخاب این گزینه آب مصرفی افزایش یافته و لباس ها بیش از پیش پاکیزه خواهند شد. برنامه آبکشی اضافه باعث می شود تا لباس هایتان از سفیدک احتمالی ناشی از مصرف پودر شوینده در امان بماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *