بهترین برند ماشین لباسشویی | معرفی ماشین لباسشویی شارپ مدل ES-FS814BX

آنتی آلرژی - هوشمند - لوازم خانگی شارپ - آکام تجارت سپهر - تکنولوژی ژاپن
ماشین لباسشویی های شارپ مجهز به فناوری DoubleJet | لوازم خانگی شارپ
۸ تیر ۱۳۹۶
بررسی چند ویژگی ماشین لباسشویی شارپ مدل ES-FB814FDBX
بررسی امکانات ماشین لباسشویی شارپ مدل ES-FB814FDBX
۱۰ تیر ۱۳۹۶
ES FS814BX Sharp Technology Akam Tejarat Sepehr

بهترین برند ماشین لباسشویی | معرفی ماشین لباسشویی شارپ مدل ES-FS814BX

به منظور راحتی هر چه بیشتر کاربر، ۱۵ برنامه اصلی شستشو بر آن تدارک دیده شده و دور خشک کن آن  ۱۴۰۰ RPM در دقیقه است.

Sharp Technology Akam Tejarat Sepehr Washing Machine Es Fs814bx

Sharp Technology Akam Tejarat Sepehr Washing Machine Es Fs814bx

بهترین برند ماشین لباسشویی | معرفی ماشین لباسشویی شارپ مدل ES-FS814BX

ماشین لباسشویی شارپ مدل ES-FS814BX با ظرفیت ۸ کیلوگرم، یکی از انواع ماشین لباسشویی های شرکت شارپ است که ضمن برخورداری از طراحی شیک و منحصربفرد، دارای امکانات و برنامه های ویژه ایست که فرایند شستشو را بیش از پیش برای شما آسان می گرداند. به منظور راحتی هر چه بیشتر کاربر، ۱۵ برنامه اصلی شستشو بر آن تدارک دیده شده است و دور خشک کن آن  ۱۴۰۰ RPM در دقیقه است. این لباسشویی منحصر بفرد به دلیل دارا بودن فناوری توین جت از شستشوی بسیار سریع ۱۲ دقیقه ای برخوردار است.

رتبه انرژی +++A

این ماشین لباسشویی علاوه بر برنامه های متعددی که دارد از رتبه انرژی +++A برخوردار است که کیفیت شستشو را بالا برده و همچنان میزان مصرف انرژی را پایین نگه می دارد و این امر باعث کاهش هزینه های مصرفی می شود.

دیگ حبابی

دیگر نگران از بین رفتن الیاف لباستان نباشید! فرایند شستشوی لباس فقط مربوط به پاکیزگی لباس ها نیست بلکه یک شستشوی مناسب نه تنها موجب تمیزی لباستان می شود بلکه عمر لباس را طولانی تر خواهد کرد. این سری از لباس شویی های شارپ مجهز به دیگ حبابی هستند که ضمن ترکیب بهتر آب با مواد شوینده، موجب حفظ بافت البسه در زمان شستشو و فرایند خشک کردن می شوند.

فناوری توین جت Twin jet

با وجود فناوری توین جت Twin jet آب با مواد شوینده به خوبی با یکدیگر ترکیب شده و سپس آب آغشته به این مواد از طریق دو نازل (آب پاش) که در بالای دیگ تعبیه شده، مستقیماً به مرکز دیگ وارد می شود. با وجود این تکنولوژی نه تنها کیفیت شستشوی البسه به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت بلکه مصرف آب، برق و از طرفی مواد شوینده کاهش یافته و در نتیجه صرفه جویی قابل ملاحظه ای را درهزینه های ناشی از مصرفتان مشاهده خواهید کرد.

شستشوی آنتی آلرژی هوشمند (Allergy Smart)

این برنامه منحصر بفرد باکتری ها و عوامل حساسیت زا را با حفظ بافت لباس هایتان، از بین می برد. شستشوی آنتی آلرژی هوشمند به طور خودکار و پیش فرض بر یک سری از برنامه ها فعال می شود اما باید توجه داشت که زمان شستشو طولانی تر و دمای شستشو برای ضدعفونی کردن لباس ها از هرگونه آلاینده ای داغ تر است.

زمان اتمام

گاهی اوقات احساس می کنید لباس هایتان بیش از حد چرک هستند و یا لکه ای دارند که به این راحتی ها نمی شود از دست آن خلاص شد و به نظرتان می آید که به زمان بیشتری برای شستشو احتیاج دارید. شرکت شارپ با در نظر گرفتن نیاز های مختلف مشتریان خود، این مسئله را مرتفع نموده و با قرار دادن زمان اتمام فرایند شستشو به صورت دستی موجبات آسایش بیشتر شما را فراهم کرده است. انتخاب با شماست!

شستشوی اکو

در صورتی که لباس های کمی دارید یا فکر می کنید لباس هایتان با یک شستشوی سریع تمیز خواهند شد و نیازی نیست که بخواهید بیشتر از آن زمان و انرژی برای آنها صرف کنید می توانید این برنامه را انتخاب کنید. با وجود این برنامه فقط به میزانی که تمایل دارید زمان، آب، برق و مواد شوینده مصرف خواهید کرد اما باید توجه داشته باشید با وجود فعال کردن این گزینه قادر نخواهید بود از برنامه آنتی آلرژی هوشمند بر آن استفاده کنید.

شرکت آکام تجارت سپهر، نمایندگی رسمی لوازم خانگی شارپ ژاپن در ایران با اهتمام به واردات کالای اصل برند شارپ ژاپن، در جهت اعتلای سطح زندگی و رفاه مردم گام برداشته است و سبد کالایی خود را به منظور ارائه خدمات عالی تر روز بروز بیشتر تکمیل می کند تا پاسخگوی نیازهای مردم باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *