معرفی ظرفشویی شارپ مدل QW-V634X | ظروفتان را به شارپ بسپارید!

تاریخچه شارپ - لوازم خانگی شارپ - تکنولوژی ژاپن - آکام تجارت سپهر
سیر تحولات شارپ از ابتدا تاکنون | یک قرن تجربه و نوآوری با شارپ 
۱۳ تیر ۱۳۹۶
لوازم خانگی شارپ - آکام تجارت سپهر - تکنولوژی ژاپن - آکام سرویس
بهترین لوازم خانگی دنیا | داستان شارپ (Sharp)
۱۳ تیر ۱۳۹۶
ماشین ظرفشویی لوازم خانگی شارپ آکام تجارت سپهر

معرفی ظرفشویی شارپ مدل QW-V634X | ظروفتان را به شارپ بسپارید!

ماشین ظرفشویی شارپ مدل QW-V634X بسیار کاربردی بوده و با کیفیت بسیار بالای تکنولوژی ژاپن ساخته شده است.

معرفی ظرفشویی شارپ مدل QW-V634X | ظروفتان را به شارپ بسپارید!

ماشین ظرفشویی شارپ مدل QW-V634X بسیار کاربردی بوده و با کیفیت بسیار بالای تکنولوژی ژاپن ساخته شده است. ظرفیت این ماشین لباسشویی ۱۲ پارچه ظرف بوده و دارای ۶ برنامه متنوع بوده که کاربر به راحتی برنامه شستشوی مورد علاقه خود را انتخاب کرده، و با بهترین کیفیت ممکن ظروف خود را تمیز می نماید. بدین ترتیب شستشوی ظروف یک خانواده متوسط و حتی پر جمعیت کاری ساده خواهد بود. ماشین ظرفشویی شارپ مدل QW-V634X دارای دو سبد منحصربفرد بوده و طوری طراحی شده که از کوچکترین پرتی فضایی جلوگیری می کند و تا آنجایی که امکان دارد ظرفیت مفید قابل استفاده در اختیار کاربران قرار می دهد. در سبد زیرین ظروف بزرگتر مانند قابلمه و ماهیتابه  و نیز قاشق و چنگال قرار می گیرد و در سبد بالا ظروف کوچکتر مانند لیوان وفنجان قرار می گیرد. این ماشین ظرفشویی مجهز چراغ های نشانگر عملکرد دستگاه می باشد که شما را قادر خواهد ساخت به راحتی از نوع برنامه انتخابی خود و صحت عملکرد آن ضمن شستشو، مطمئن باشید. مجموعه شارپ یکی از برترین تولید کنندگان عرصه لوازم خانگی در جهان است و به خاطر کیفیت بالای محصولات و خدمات خود به خوبی شناخته شده می باشد.

رتبه انرژی ++A |کاهش مصرف انرژی و هزینه مصرفی

رتبه انرژی یکی از مهم ترین نکاتی است که بایستی توجه بسیار زیادی به آن معطوف داشت چرا که نه تنها نشانگر توجه به محیط زیست می باشد بلکه موجب پایین رفتن هزینه های مصرفی می شود. شارپ در راستای تعهد به به مسئولیت های اجتماعی خود الگوی بهینه ترین حالت ممکن مصرف را مد نظر قرار داده و در این راه تلاش بسیار زیادی از طریق نوآوری و به کار بردن تکنولوژی ژاپن در محصولات، معطوف داشته است. این ماشین ظرفشویی دارای رتبه انرژی ++A است که نشان دهنده کیفیت شستشو و همچنین مصرف کم آب و برق آن می باشد.

قابلیت تنظیم ارتفاع سبد | نگران اندازه ظروف خود نباشید

این ماشین ظرفشویی مجهز به قابلیت تنظیم ارتفاع طبقات می باشد. با استفاده این ویژگی، می توان ارتفاع طبقات ماشین ظرفشویی را به دلخواه تغییر داده و در مواقع لازم با بیشتر کردن این ارتفاع، انواع قابلمه ها، ظروف پیرکس، لیوان ها و حتی پارچ ها را به راحتی داخل ماشین قرار داد.

Delay | با خیال راحت به برنامه هایتان بپردازید

این برنامه یکی از مفیدترین قابلیت های ماشین ظرفشویی بوده که کمک می کند با یک تنظیم کوچک، حتی در مواقعی که منزل نبوده یا در خواب و استراحت به سر می برید، ماشینتان شروع به کار کرده، مراحل شستشوی ظروف را انجام داده و خود به خود قطع شود. این ویژگی خصوصاٌ برای تنظیم انجام برنامه شست و شو پس از نیمه شب که جزء ساعات کم باری محسوب شده و میزان مصرف برق را به شکل قابل ملاحظه ای کاهش میدهد، بسیار سودمند است.

ماشین لباسشویی شارپ مدل QW-V634 - لوازم خانگی شارپ - تکنولوژی ژاپن - آکام تجارت سپهر

ماشین لباسشویی شارپ مدل QW-V634 – لوازم خانگی شارپ – تکنولوژی ژاپن – آکام تجارت سپهر

برنامه Half load | کاهش زمان، انرژی و مواد شوینده

گاه صبر کردن برای پر شدن کامل ماشین ظرفشویی به ویژه زمانی که ظرف های کثیف خود را برای استفاده مجدد احتیاج دارید، بسیار دشوار است. در این شرایط یا باید ظرف های کثیف داخل ماشین را خارج کرده و خود به شستشوی آن ها پرداخته و یا ماشین را نیمه پر روشن کنید که از نظر مصرف انرژی اصلاٌ مقرون به صرفه نیست. برنامه Half load برای رهایی از همین مشکل در نظر گرفته شده است. این برنامه شما را قادر می سازد شستشو را تنها به طبقه بالا یا پایین دستگاه محدود کرده و اینگونه هم در اسرع وقت به ظروف تمیز خود دسترسی پیدا کرده و هم در مصرف آب و برق صرفه جویی کرده باشید.

شستشوی hygiene | ضدعفونی کننده ظروف

در ماشین ظرفشویی شارپ قابلیتی به نام hygiene وجود دارد که در واقع همان استریلیزه کردن است. شستشو با آب داغ و بخار آب با دمای بالا علاوه بر تمیز کردن ظروف و از بین بردن لکه ها و چربی ها باعث ضدعفونی کردن آنها نیز می شود. این ویژگی از آنجایی که قابلیت ضد عفونی کنندگی دارد، مناسب ظروف بیماران و یا کودکان است.

سیستم آنتی باکتریال microban | جلوگیری از ایجاد و رشد میکروب ها

این سیستم در فیلتری که انتهای ماشین ظرفشویی است، تعبیه شده است. با وجود قابلیت ۹۹microban درصد باکتری های موجود در فرایند شستشو از بین می روند.

با لوازم خانگی شارپ آسایش حق شما است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *