معرفی یخچال فریزر ساید بای ساید چهار درب شارپ مدل SJ-FS85V

نانو سیلور Nanosilver - آکام تجارت سپهر - لوازم خانگی شارپ - تکنولوژی ژاپن
نانوسیلور، بهترین تکنولوژی جهان برای از بین بردن باکتری ها
۱۱ تیر ۱۳۹۶
چشم انداز آکام تجارت سپهر | نمایندگی رسمی لوازم خانگی شارپ در ایران
۱۲ تیر ۱۳۹۶
معرفی یخچال فریزر ساید بای ساید چهار درب شارپ مدل SJ-FS85V

معرفی یخچال فریزر ساید بای ساید چهار درب شارپ مدل SJ-FS85V

یخچال فریزر ساید بای ساید چهار درب شارپ مدل SJ-FS85V با ۸۵۰ لیتر ظرفیت پاسخگوی نیازهای یک خانواده پرجمعیت ایرانی است.

معرفی یخچال فریزر ساید بای ساید چهار درب شارپ مدل SJ-FS85V

یخچال فریزر ساید بای ساید شارپ مدل SJ-FS85V دارای طراحی منحصر بفردی است که به هر آشپزخانه ای با هر سبک، جلوه بسیار زیبایی می بخشد. درب های شیشه ای این یخچال و فریزر آن را از سایر یخچال و فریزر ها یک سر و گردن جذاب تر کرده است و البته این طراحی نه تنها به منظور زیبایی صورت گرفته است بلکه درب های این سری از یخچال و فریزر شارپ ضد خش و فرورفتگی است و این ویژگی باعث می شود که ضمن ضد ضربه و خش بودن که آسیبی برکارکرد یک یخچال به شمار می رود بلکه هر زمان که به آن نگاه می کنید درست مثل روز اول زیبا است. این یخچال و فریزر با ۸۵۰ لیتر ظرفیت پاسخگوی نیازهای یک خانواده پرجمعیت ایرانی است. با وجود چهار درب بودن این یخچال و فریزر و حذف حایل بین درب ها، استفاده از مواد غذایی مورد علاقه تان بیش از پیش آسان می گردد. با وجود تکنولوژی های انحصاری و کارآمدی که در این یخچال و فریزر استفاده شده است، آن را تبدیل به یکی از بهترین و به روزترین یخچال و فریزر های جهان کرده است.

رتبه انرژی +A | مصرف انرژی پایین، کارایی بالا با تکنولوژی ژاپن

مصرف انرژی یکی از آن چیزهاییست که یقیناً هر کسی تمایل به کاهش آن دارد. از آن جایی که از اصول اولیه مجموعه شارپ بهینه سازی مصرف انرژی و احترام به محیط زیست است در این راستا کوشیده تا در تولیدات خود نهایت توجه به محیط زیست و کاربر را با نوآوری های مستمر خود معطوف دارد.

تکنولوژی پلاسماکلاستر Plasmacluster | ماندگاری طولانی تر غذا

این تکنولوژی از آنجایی که با ویژگی های خاص خود باعث تازه تر نگه داشته شدن مواد غذایی برای مدت زمان طولانی تری می شود، مانع از این می شود که لایه رویی مواد غذایی درون یخچال فاسد شود و به عبارتی کبره ببندد. پلاسماکلاستر هر نوع میکروب و بوی بد و ناخوشایند را در یخچال از بین می برد و باعث می شود که تازگی مواد غذایی شما برای مدت زمان طولانی تری حفظ شود. در تکنولوژی پلاسماکلاستر از دو نوع یون مثبت و منفی استفاده می شود. بدین گونه که یون های مثبت و منفی به منظور کمک به کاهش باکتری ها و قارچ های موجود در هوا از طریق منافذ داخل یخچال منتشر می شوند . یون ها غشای سلول های باکتری را احاطه کرده و از تکثیر سلولی آنها جلوگیری می نماید . در طراحی و توسعه این فن آوری توسط شارپ، بسیار هوشمندانه عمل شده به طوری که می تواند به کاهش میزان آلودگی های نامطلوب مانند انواع خاصی از باکتری ها در هوای داخل یخچال کمک کند. همچنین این فن آوری نانو بهداشت داخلی یخچال و فریزر را با به حداقل رساندن بوی ناخوشایند تامین می کند.

سیستم خنک کننده هیبرید Hybrid | چرا باید از تکنولوژی هیبرید استفاده کنیم؟

برخی از یخچال ها، با داشتن هم سیستم بدون برفک به همراه سیستم سنتی ترکیب این دو تکنولوژی فوق الذکر هستند. بخش فریزر در این تکنولوژی احتیاجی به یخ زدایی ندارد، اگرچه صفحه آلومینیومی که در داخل یخچال قرار داده شده است می تواند باعث یخ بستن موادی شوند که در تماس مستقیم با آن قرار می گیرد.

سیستم خنک کننده هیبرید شارپ , شامل این دو روش خنک کننده می باشد – صفحه آلومنیومی پشت محفظه یخچال در حدود ۰ درجه سلسیوس سرد است و هوای سرد نیز برای تازه نگه داشتن مواد غذایی در سر تا سر محفظه گسترش می یابد . سیستم خنک کننده ترکیبی از خشکی بیش از اندازه , خنک کردن نا هموار و سرد کردن بیش از حد جلوگیری خواهد کرد.

 

سیستم ضد بو و باکتری نانوسیلور (+Nano Ag)

در تکنولوژی نانوسیلور با استفاده ازمولکول های کوچکی که گندزدایی می کنند و مولکول های بو را در دام خود می کشند باکتری ها از بین رفته و بدین ترتیب دیگر از بوی بد یخچال خبری نیست. این عمل توسط هوایی  که داخل یخچال می شود صورت می گیرد و با اینکار بوها کاهش می یابند و خوراکی های داخل یخچال تازه می مانند.

تکنولوژی ضد برفک No frost |دیگر از برفک خبری نیست!

در سیستم نوفراست (No frost) گردش هوای سرد در یخچال رطوبت را در یخچال و فریزر از بین می برد و بدین ترتیب از تجمع برفک و شبنم بر غذا جلوگیری می کند. علاوه بر این موارد جداره های یخچال خشک و بدون رطوبت می ماند و مصرف انرژی هم کاهش می یابد. با وجود سیستم ضد برفک زمان بیشتری طول می کشد که به یخ زدایی نیاز باشد. از مزایایی که این سیستم دارد این است که مواد غذایی هم در یخچال و فریزر دیگر به هم نمی چسبد و در فریزر این مواد در شکل اصلی خود باقی می ماند.

Smart touch panel صفحه کنترل لمسی

پنل لمسی که دسترسی به آیکن های صفحه کنترل را از قبیل دکمه پلاسماکلاستر، سیستم اکو، برنامه تعطیلات، یخساز اتوماتیک، تمیز کننده جایخی به صورت اتوماتیک، انجماد سریع (Super freez)، قفل کودک، نشانگر افزایش دما، کنترل دما، را آسان می کند.

 

طراحی منحصر بفرد درب Elegant door

یخچال و فریزر شارپ با طراحی شیک و منحصر بفرد خود زیبایی و تناسب را برای آشپزخانه شما به ارمغان می آورد. علاوه جذابیت، ضد خش و فرورفتگی هستند و این باعث می شود شما همواره از داشتن یخچالی شیک و همچنان نو لذت ببرید.

Eco |اکو راهی برای صرفه جویی در هزینه هایتان

با استفاده سیستم اکو شما می توانید مصرف انرژی یخچال خود را به طور قابل ملاحظه ای کاهش دهید. البته باید در نظرداشته باشد که با استفاده از این دکمه دمای فریزر بین ۱ تا ۲ درجه افزایش می یابد.

Automatic icemaker | یخ های کریستالی و مات

یخچال و فریزر شارپ مدل SJ-FS85V مجهز به محفظه یخسازیست که تنها در عرض بیست دقیقه برای شما یخ های کریستالی تولید می کند. علاوه بر تولید یخ، از دیگر قابلیت های محفظه یخساز اتوماتیک، انجماد سریع میوه ها و سبزی های کوچک است که به شما اجازه می دهد فضایی بیشتر از فریزر برای انجماد مواد غذایی خود دست و پا کنید. به وسیله یک پمپ، آب از تانک به قالب های یخ در فریزر منتقل می شود. زمانی که یخ ها ساخته شدند قالب یخ توسط  اهرمی که در زیر آن تعبیه شده ، وارونه می گردد و یخ ها در محفظه، خالی می شوند. در ادامه زمانی که محفظه پر شد،تولید یخ از طریق اهرم واقع در زیر قالب یخ به طور خود کار متوقف می شود.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *