موتور اینورتر پیشرفته شارپ AIM|لوازم خانگی با کیفیت

نمایشگاه لوازم خانگی آکام تجارت سپهر لوازم خانگی شارپ برند های روز دنیا
ششمین نمایشگاه عرضه محصولات لوازم خانگی
۲۲ مهر ۱۳۹۶
ماشین ظرفشویی شارپ موتور اینورتر پیشرفته ماشین ظرفشویی کم مصرف
عملکرد بی صدا | ماشین ظرفشویی با صدای ۳۹ dB
۲۵ مهر ۱۳۹۶
اینورتر پیشرفته AIM لوازم خانگی برقی تکنولوژی یخچال

موتور اینورتر پیشرفته شارپ AIM|لوازم خانگی با کیفیت

لوازم خانگی برقی و یا موتور دار نسبت به سایر لوازم در بین خانواده ها از حساسیت بیشتری برخوردارند.

موتور اینورتر پیشرفته AIM | لوازم خانگی با کیفیت

لوازم خانگی برقی و یا موتور دار نسبت به سایر لوازم در بین خانواده ها از حساسیت بیشتری برخوردارند.

در موقع خرید لوازم خانگی برقی مهمترین ویژگی کم صدا بودن یا به عبارتی بی صدا بودن دستگاه می باشد. بی صدایی لوازم در هنگام کار، در منزل باعث آرامش بیشتر در محیط خانه می شود. از دیگر ویژگیهای بارز هر وسیله برقی طول عمر مفید آن دستگاه می باشد.

آخرین و بهترین تکنولوژی بکار رفته در لوازم خانگی برقی موتور اینورتر می باشد که در مصرف برق نهایت صرفه جویی را دارد. این ویژگی هر دو خواسته بی صدایی دستگاه و بیشترین طول عمر را برآورده می کند.

اینورتر در دستگاه های مختلف مانند ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی و یخچال با حفظ ویژگی های اصلی خود به شکلی متفاوت قرار دارند. به طوری که در ماشین ظرفشویی به صورت جت پمپ اینورتر AIM، در ماشین لباسشویی به صورت موتور BLDC اینورتر و در یخچال به صورت کمپرسورهای J-Tech  اینورتر  تعبیه شده اند.

موتور اینورتر چیست؟ (Inverter)

موتور اینورتر یا همان موتور خطی فناوری است که از کمپرسورهای که به شکل پیاپی روشن و خاموش می شوند ساخته شده اند. اکثر موتورهای الکتریکی از جریان برق متناوب مثل برق شهر استفاده میکنند، که دور موتور آنها به فرکانس جریان برق بستگی دارد بنابراین دور موتور آنها را نمی توان تغییر و افزایش داد چون این جریان همیشه ثابت می باشد.

با استفاده از موتور اینورتر می توان سرعت دلخواه را کنترل نمود که این کنترل سرعت دور موتور در مصرف انرژی و استهلاک به نسبت حالت سنتی (قطع و وصل پیاپی)، بسیار کمتر است.

لوازم خانگی شارپ با استفاده از برترین تکنولوژی ها و نیز تکنولوژی اینورتر توانسته محصولات خود را مانند همیشه بروز نماید و آنرا برای مصرف کنندگان خود ارائه نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *