مکانیسم میکروب‌زدایی پلاسماکلاستر در کولرگازی های شارپ

جاروبرقی کیسه دار شارپ، مدل EC-BG2005A
۵ شهریور ۱۳۹۷
سیستم آلرژی اسمارت یا آنتی آلرژی هوشمند چیست؟
۱۱ شهریور ۱۳۹۷
میکروب زدایی در کولرگازی شارپ

مکانیسم میکروب‌زدایی پلاسماکلاستر در کولرگازی های شارپ

کم مصرف مجهز به موتور اینورتر، پرتاب باد چهار جهته، مقاوم در برابر نواسانات شدید برق، مجهز به فیلتر نانو سیلور

مکانیسم میکروب‌زدایی پلاسماکلاستر در کولرگازی های شارپ

میکروب‌زدایی در کولرگازی های شارپ در سه حالت انجام میشود :
  1. آزاد سازی یون ها: یون های پلاسما کلاستر که مشابه با یون های مثبت و منفی موجود در طبیعت است. از طریق تخلیه پلاسما ایجاد شده و در هوا آزاد می شود.
  2. تاثیر یون ها بر میکروب های موجود در هوا: یون های حاصل از رادیکال های هیدروکسید (OH) صرفا در حالتی شدیدا اکسید می شوند که به سطح قارچ ها و ویروس ها می چسبند. این رادیکال ها فورا موجب رفع هیدروژن پروتئین ها و به تبع آن شکسته شدن انها می شوند.
  3. بازگشت قطعات حاصل از شکست به صورت آب به هوا:رادیکال های هیدروکسید (OH) با هیدروژن (H) ترکیب شده و مولکول آب H2O را تشکیل می دهند که به هوا باز می گردد.
یون های مشابه
SHARP تایید نموده که یون های پلاسماکلاستر موجود در هوا مشابه با یون های طبیعی مربوطه می باشد.
مکانیسم تصفیه هوا
یون های پلاسماکلاستر با پروتئین های سطحی در قارچ و ویروس های در هوا واکنش نشان داده لیکن تاثیری بر مواد درون سلولی ندارد.
ایمنی قابل اتکا
مراکز مربوط به آزمون با تبعیت از GLP موجب جمع آوری داده های کاملا قابل اتکا در خصوص فناوری پلاسماکلاستر SHARP شده است.

 

دو تفاوت اصلی در کولرگازی کم مصرف نسل جدید با کولرگازی قدیمی باعث شده تا در حد قابل توجهی مصرف برق را کاهش دهد.
گاز موجود در این کولرها گاز R410a بوده که در مقایسه با گاز مصرفی در کولرهای قدیمی که R22 می باشند بسیار خنک تر هستند. علت آن هم این است که دمای جوشش گاز R410a برابر با منفی ۵۲ درجه و دمای جوشش گاز R22 منفی ۴۱ درجه می باشد.
این تفاوت نقش مهمی در تولید سرما در بازه زمانی کمتر خواهد داشت.
تفاوت دیگر در ساختار کمپرسور می باشد. در کمپرسور کولرگازی های قدیمی، بعد از هم دما شدن محیط با دمایی که برای کولرگازی تعیین کرده اید، کمپرسور کاملا خاموش می شود، تا دوباره برای هم دما شدن با محیط، روشن شود و این استارت مجدد باعث مصرف برق بالایی می شود، اما در کولرگازی کم مصرف امروزی با توجه به کمپرسور یا موتور اینورتر با توجه به ساختار فرمان آن،کمپرسور هیچ گاه از مدار خارج نمی شود و در این زمان دورموتور به حداقل خود میرسد تا برای روشن شدن دوباره برق بالایی مصرف نشود.

کولر گازی شارپ با توجه به بکار بردن تکنولوژی ژاپن در آن از نوع کولرگازی کم مصرف یا کولرگازی اینورتر بوده که میتواند هوای محیط را در حداقل مدت زمانی خود، خنک نموده و کمترین مصرف برق را داشته باشد.

شرکت آکام تجارت سپهر مجموعه ای از بهترین و کم مصرف ترین کولرگازی  ها را برای مناطق حاره ای و دیگر مناطق گردآوری نموده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *