میکروبن (Microban) چیست؟

تصفیه هوا SHARP | مدل FU-Y30
۲۳ آذر ۱۳۹۶
راهکار ها در زمان آلودگی هوا | توصیه کارشناسان
۲۸ آذر ۱۳۹۶

میکروبن (Microban) چیست؟

تکنولوژی میکروبن به صورت فیلتری پلاستیکی در انتهای ماشین ظرفشویی شارپ تعبیه شده است.

میکروبن (Microban) چیست؟

فیلتر ضد باکتری Microban در ماشین ظرفشویی شارپ؛
تکنولوژی میکروبن درون دستگاه هایی مانند ماشین ظرفشویی، لباسشویی و یخچال به کار می رود. این فناوری در اشیایی مانند مواد جامد پلاستیکی، پارچه و کاورها استفاده می شود و با قرارگیری درون این بافت ها، آن ها را در برابر انواع میکروب ها مانند قارچ، باکتری و مواد آلرژی زا محافظت می کند.

تکنولوژی میکروبن در ماشین ظرفشویی شارپ چگونه عمل می کند؟

تکنولوژی میکروبن به صورت فیلتری پلاستیکی در انتهای ماشین ظرفشویی شارپ تعبیه شده است. در ساخت این فیلتر از مواد ضد میکروب و باکتری استفاده شده است. این امر موجب می شود زمانی که میکروب ها، قارچ ها و یا ویروس ها در برخورد با این فیلتر قرار گیرند، غشای سلولی آنها مورد هجوم قرار گیرد و عملکرد آنها را متوقف کند.

فواید فیلتر (Microban) برای کاربران چیست؟

با استفاده از فیلتر ضد باکتری میکروبن، رشد عوامل میکروب زا و آلرژی زا دائماً مورد هجوم قرار گرفته و متوقف می شود. علاوه بر خاصیت ضد عفونی کننده بسیار قوی آن، از انواع بیماری های عفونی جلوگیری می نماید. همچنین سبب شستشوی آسان تر و پاکیزه تر ظروف می گردد.

عمر فیلتر میکروبن (Microban) چقدر است؟

عملکرد این فیلتر به محض برخورد میکروب با سطح آن بلافاصله آغاز می گردد و هیچ گاه فرسوده و یا متوقف نمی شود. با وجود این فیلتر شما یک ضد بو و ضد میکروب همیشگی خواهید داشت.
در هنگام خرید ماشین ظرفشویی علاوه بر داشتن فیلتر میکروبن،‌کم صدا بودن، تعداد ظرفیت و میزان مصرف انرژی را بهتر است در نظر بگیرید.

شرکت آکام تجارت سپهر مجموعه ای از بهترین و خوش قیمت ترین ماشین ظرفشویی ها را با فیلتر Microban گردآوری نموده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *