نکات اصلی در انتخاب و خرید جاروبرقی مناسب

معرفی یخچال مینی بار شارپ SJ-K140
۱۰ آذر ۱۳۹۷
ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک شارپ مدل ES-FE610BX
۱۳ آذر ۱۳۹۷

نکات اصلی در انتخاب و خرید جاروبرقی مناسب

فیلتر قابل جداسازی، بدنه فلزی و بسیار مقاوم، چهار چرخ برای جابجایی آسان، سری های قابل تعویض

نکات اصلی در انتخاب و خرید جاروبرقی مناسب

جاروبرقی از وسایل اساسی در هر خانه ای است. از این رو در انتخاب و خرید این دستگاه بهتر است که دقت و بررسی لازم را به خرج داد.

ظرفیت جاروبرقی

با توجه به نیازتان و متراژ خانه، مناسب ترین جاروبرقی را تهیه کنید. بدیهی است که متراژهای بزرگتر به جاروبرقی هایی با ظرفیت بالاتری نیاز دارند.

Ec Ca2121 جاروبرقی سطلی

صدای جاروبرقی

جاروبرقی از پرصدا ترین لوازم برقی در خانه است که معمولا در زمان استفاده از آن، با اعتراض افراد خانواده همراه است. از این رو در هنگام خرید جاروبرقی، نوع کم صدای آن را انتخاب کنید.

جاروبرقی بدون کیسه شارپ Ec Bl2203a

وزن جاروبرقی

از آنجایی که در موقع جارو کردن، باید آن را همراه خود به این طرف و آن طرف بکشید، هر چقدر وزن آن کمتر باشد، در موقع استفاده از آن کمتر به دست و کمر فشار وارد می شود.
Bg 2205a Rجاروبرقی کیسه دار شارپ Ec Bg2205a

طراحی و انعطاف پذیری جاروبرقی

یکی از مواردی که جاروکردن را آسان تر می کند،‌ طراحی آن است. امروزه دسته های تلسکوپی از بهترین نوع دسته های جاروبرقی هستند که با زاویه آرنج و دست مطابقت دارند و برای هر فردی با هر قد و اندازه ای قابل تنظیم است.
جاروبرقی های شارپ علاوه بر داشتن گزینه های بیان شده دارای سری های قابل تعویض، چهار چرخ برا یجابجایی آسان، فیلترهای قابل جداسازی جهت شستشو، از زیبایی و دوام بسیار بالایی برخوردارند که می توانند انتخاب مناسبی برای خرید جاروبرقی باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *