یخچال فریزر هیبریدی شارپ

دکمه حافظه در ماشین لباسشویی شارپ(Memory)
۱۳ بهمن ۱۳۹۷
برنامه Half Load (نیمه‌پر) در ماشین ظرفشویی شارپ
۱۵ بهمن ۱۳۹۷

یخچال فریزر هیبریدی شارپ

هیبرید سیستم خنک کننده ترکیبی که کنترل و پخش هوا سرد و مرطوب

یخچال فریزر هیبریدی شارپ

سیستم خنک کننده ترکیبی که کنترل و پخش هوای سرد و مرطوب را در سراسر محفظه یخچال برای بهینه سازی رطوبت و کاهش نوسانات دما،بهتر نگه داشتن مواد غذایی در یخچال فریزر شارپ طراحی و تعبیه شده است.
در تکنولوژی سنتی در یخچال فریزر ها برای خنک نگه داشتن هوای درون یخچال از یک صفحه گردشی که در داخل و پشت یخچال قرار داده شده، استفاده میشود که رطوبت سرد ایجاد میکند ولی باعث برفک در قسمت فریزر می شود.
نوعی دیگر از تکنولوژی های سرمایشی که برای خنک نگه داشتن هوای یخچال استفاده می شود، تکنولوژی نوفراست (ضد برفک) که انرژی کمتری نیز مصرف می کند. در تکنولوژی نوفراست، رطوبت درون یخچال به شکل شبنم بر روی جداره یخچال جمع می شود که از راه مجاری طراحی شده در قسمت پایین یخچال خارج می شود و دیگر رطوبتی در یخچال نمی ماند که باعث یخ زدگی و یا برفک شود.
سیستم هیبریدی در یخچال فریزر شارپ از ترکیب دو تکنولوژی بالا طراحی شده است. در سیستم خنک کننده هیبرید صفحه آلومینیومی در قسمت پشت محفظه یخچال قرار دارد که دمای آن صفر درجه سلسیوس است و هوای سرد را برای تازه نگه داشتن مواد غذایی در سراسر محفظه یخچال فریزر منتشر می کند.
هوای خنک در همه قسمتهای یخچال به شکل یکنواخت گسترش می یابد که به مدت طولانی تری باعث تازگی هرچه بیشتر مواد غذایی می شود. در این تکنولوژی هیچگونه برفک و یا شبنمی تولید نمی شود.

سیستم هیبرید در یخچال فریزر شارپ

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *