پلاسماکلاستر در لوازم خانگی شارپ

برنامه تعطیلات در یخچال فریزر شارپ
۱۴ اسفند ۱۳۹۷
جاروبرقی کیسه دار شارپ، مدل EC-BG2205A
۱۸ اسفند ۱۳۹۷

پلاسماکلاستر در لوازم خانگی شارپ

با تولید و انتشار یونهای مثبت و منفی بسیاری از بوهای ناخوشایند را در محیط ها از بین می برد.

پلاسماکلاستر در لوازم خانگی شارپ

تکنولوژی پلاسماکلاستر (Plasmacluster)
تکنولوژی “پلاسماکلاستر” با تولید و انتشار یونهای مثبت و منفی بسیاری از بوها از قبیل بوی ناشی از پخت و پز، دود سیگار و بوهای ناخوشایند و بسیاری از عوامل آلرژی زا، قارچ ها و باکتری ها را از بین می برد.

در این یونها، ذرات مضر مانند: قارچ ها، ویروس ها، عوامل آلرژی زا و دیگر ذرات را احاطه میکند. طی یک واکنش شیمیایی در سطح غشای سلول، یون ها را به رادیکال های OH که ماده ای پرقدرت و ناپایدار هستند تبدیل میکند و پس از ترکیب با اتم هیدروژن (H) به حالت پایدار می رسند. در آخر رادیکال های OH با جداکردن پروتئین در قشر بیرونی سلولی قارچ ها، عوامل آلرژی زا و ویروس ها، حفره هایی در آنها ایجاد می کند و این رادیکال های ‘OH’ به سرعت با اتم هیدروژن ‘H’ ترکیب شده و تبدیل به بخار آب (H2O) می شوند و به هوا باز می گردند. با این فرایند ذرات بیماری زای معلق در هوا، هیدروژن و پروتئین را از دست داده و تخریب و بی اثر می شوند.

تکنولوژی پلاسماکلاستر در کولرگازی های شارپ، تصفیه هوای شارپ و در یخچال فریزرهای شارپ تعبیه شده است.

پلاسماکلاستر در یخچال فریزر شارپ؛
بکاربردن پلاسماکلاستر در یخچال فریزر شارپ با انتشار یونهای مثبت و منفی باعث می شود تا مواد غذایی درون یخچال برای مدت زمان بیشتری تازه بمانند. همچنین مانع از انتشار بوی موادغذایی درون یخچال میشود.

پلاسماکلاستر در دستگاه تصفیه هوا و کولرگازی شارپ؛
دستگاه های تصفیه هوای شارپ برای تمامی اماکن و مراکز عمومی و ادارات و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد و همانطور که در بالا بیان شد از انتشار انواع بیماری ها جلوگیری می کند.
در کولرگازی های شارپ نیز از این تکنولوژی استفاده شده تا علاوه بر خنک نمودن فضا، هوا را نیز با منتشر نمودن یونهای مثبت و منفی تصفیه و مطبوع نماید.

نماد پلاسماکلاستر که بر روی لوازم خانگی شارپ درج شده است:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *