پلاسماکلاستر و دستگاه تصفیه هوا

کولرگازی کم مصرف | کولرگازی اینورتر
۱۳ آذر ۱۳۹۶
تصفیه هوا SHARP | مدل FU-Y30
۲۳ آذر ۱۳۹۶

پلاسماکلاستر و دستگاه تصفیه هوا

تکنولوژی “پلاسماکلاستر” از بین برنده ۱۸ نوع ویروس و باکتری مانند ویروس آنفولانزا، قارچ و مواد آلرژی زا

پلاسماکلاستر | دستگاه تصفیه هوا

تکنولوژی “پلاسماکلاستر” با تولید و انتشار یونهای مثبت و منفی در محیط های سربسته، ۱۸ نوع ویروس و باکتری مانند ویروس آنفولانزا، قارچ ها، و مواد آلرژی زا را از بین می برد.

پلاسماکلاستر به تایید مراکز علمی، درمانی و بهداشتی متعددی در جهان رسیده است. از جمله انجمن آسم کانادا، دانشکده بهداشت عمومی هاروارد ایالات متحده و دانشگاه لوبک آلمان.
ویژگی بکار رفته در دستگاه های تصفیه هوای شارپ که “تعادل تعداد یونهای مثبت و منفی منتشر شده در هوا” می باشد، این محصول را منحصر بفرد و از سایر هواساز ها و تصفیه هوا ها متمایز نموده است.
این دستگاه با تجهیز به فیلترهای خود، گردو غبار و ذرات معلق در هوا و نیز بوهای نامطبوع مانند بوی سیگار را از بین برده و هوایی سالم برای تنفس تمامی افراد فراهم میآورد.
پلاسمای موجود در دستگاه تصفیه هوا، بخار آب تولید شده را به یونهای مثبت (+H) و یونهای منفی (-O2) مبدل و در هوا منتشر می کند.
این یونها، ذرات مضر مانند: قارچ ها، ویروس ها، عوامل آلرژی زا و دیگر ذرات را احاطه میکند. طی یک واکنش شیمیایی در سطح غشای سلول، یون ها را به رادیکال های OH که ماده ای پرقدرت و ناپایدار هستند تبدیل میکند و پس از ترکیب با اتم هیدروژن (H) به حالت پایدار می رسند. در آخر رادیکال های OH با جداکردن پروتئین در قشر بیرونی سلولی قارچ ها، عوامل آلرژی زا و ویروس ها، حفره هایی در آنها ایجاد می کند و این رادیکال های ‘OH’ به سرعت با اتم هیدروژن ‘H’ ترکیب شده و تبدیل به بخار آب (H2O) می شوند و به هوا باز می گردند. با این فرایند ذرات بیماری زای معلق در هوا، هیدروژن و پروتئین را از دست داده و تخریب و بی اثر می شوند.

دستگاه های تصفیه هوای شارپ، علاوه بر استفاده خانگی، برای تمامی محیط ها مانند محیط های بیمارستانی، مراکز عمومی و ادارات و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد و از انتشار انواع بیماری ها جلوگیری می کند.
از بهترین هزینه ها، هزینه برای حفظ سلامتی می باشد نه برای درمان.
این جمله ای است که همه ما به آن ایمان داریم. شارپ با طراحی و تولید دستگاه های تصفیه هوا با بهره گیری از تکنولوژی پلاسماکلاستر برای حفظ این موهبت الهی کمک بسیاری به ما میکند. با خرید تصفیه هوا شارپ، سلامتی خود و خانواده خود را بهتر حفظ خواهیم کرد.
شرکت آکام تجارت سپهر مجموعه ای از بهترین و خوش قیمت ترین تصفیه هوا ها را برای تمامی محیط ها گردآوری نموده است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *