چرا کولرگازی شارپ؟!!!

تکنولوژی برتر در صرفه جویی انرژی (اکوباکس-Ecobox)
۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
ماشین لباسشویی کم مصرف و پرکاربرد شارپ
۹ اردیبهشت ۱۳۹۷

چرا کولرگازی شارپ؟!!!

در مورد کولرگازی های شارپ با مصرف برق بسیار کم، فقط خنکی و هوای دلپذیر برایتان تداعی می شود.

چرا کولرگازی شارپ؟!!!

بیشتر اوقات برای خرید لوازم خانگی در هنگام انتخاب برند دچار تردید می شویم. اینکه کدام برند با چه تکنولوژی آن محصول را تولید کرده و اینکه آیا بهتر از این برند وجود دارد یا خیر؟! از سوالاتی است که در هنگام خرید برایمان پیش می آید. بنابراین بهتر است قبل از خرید هر نوع از لوازم خانگی که بودجه قابل توجهی از خانواده صرف آن میشود،‌ کمی در مورد آن تحقیق کنیم.
در این مطلب در مورد کولر گازی شارپ (اسپلیت شارپ) و نحوه کارکرد و میزان مصرف انرژی آن مطالب مهمی را بیان می کنیم.
از موارد قابل توجهی که در کولرگازی ها مطرح است میزان برق مصرفی آن است که گروه انرژی A و B از بهترین رده های انرژی برای لوازم برقی است. مقدار خنک کنندگی نیز از جمله موارد مهم در انتخاب کولرگازی است.
کولرگازی های شارپ با رتبه انرژی A , B از کم مصرف ترین کولرگازی ها می باشند که با داشتن تکنولوژی برتر ژاپن از قدرت خنک کنندگی بسیار بالایی برخوردارند. در نسل کولرگازی های قدیم که شاید هنوز هم در بازار وجود داشته باشد و بفروش برسند، از گاز R22 استفاده می شود که دمای جوشش آن ۴۱ درجه است، ولی در کولرگازی های شارپ از گاز R410a که دمای جوشش آن منفی ۵۲ درجه می باشد، استفاده می شود. برتر بودن گاز استفاده شده در کولرگازی شارپ نسبت به گاز R22 در این است که در بازه زمانی کمتری تولید سرمای مطبوعی می نماید. از دیگر ویژگی ها و مزیت های کولرگازی شارپ استفاده از کمپرسور جدید یا همان موتور اینورتر می باشد،‌ که با توجه به ساختار طراحی شده در آن، کمپرسور هیچگاه از مدار برق خارج نمی شود و دور موتور به حداقل می رسد تا برای دوباره روشن شدن برق زیادی مصرف نشود. ولی در کمپرسورهای غیر اینورتری بعد از هم دما شدن محیط با درجه تنظیم شده کولر،‌ کمپرسور کاملا خاموش می شود و بعد از بالارفتن دمای محیط نسبت به درجه تنظیم شده،‌ دوباره روشن می شود،‌ که باعث مصرف برق زیادی می شود.

همانطور که قبلا بیان شد موتورهای اینورتر و گاز R410a در به حداقل رساندن مصرف انرژی و حداکثر توان خنک کنندگی نقش بسیار مهمی دارند.

 

 

از دیگر ویژگی های کولرگازی کم مصرف شارپ AY-A30ECI؛

 

رتبه انرژی A
تکنولوژی ژاپن
دارای پرتاب باد چهار جهته
گاز خنک کننده R410A
مناسب مناطق معتدل T1
عملکرد سرمایشی و گرمایشی
ظرفیت سرمایش ۳۰۰۰۰ BTU
پنل ها مجهز به فیلتر نانو سیلور و آنتی باکتریال
کنترل دمای محیط در بازه نیم درجه بالاتر یا پایینتر از دمای تنظیم شده
پنل ها مجهز به فیلتر نانو سیلور و آنتی باکتریال, تکنولوژی ژاپن, جهت یونیزه کردن و تصفیه هوای محیط, کنترل دمای محیط در بازه نیم درجه بالاتر یا پایینتر از دمای تنظیم شده

 کولر گازی شارپ با توجه به بکار بردن تکنولوژی ژاپن در آن از نوع کولرگازی کم مصرف یا کولرگازی اینورتر بوده که میتواند هوای محیط را در حداقل مدت زمانی خود، خنک نموده و کمترین مصرف برق را داشته باشد.

شرکت آکام تجارت سپهر مجموعه ای از بهترین و کم مصرف ترین کولرگازی  ها را برای مناطق حاره ای و دیگر مناطق گردآوری نموده است.

جهت اطلاع از قیمت کولرگازی با خط ویژه: ۵۴۶۷۱ – ۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *