کنترل جریان هوای خروجی از کولرگازی

معرفی یخچال و فریزر ساید بای ساید پنج درب شارپ SJ-FSD910
۱۳ تیر ۱۳۹۷
انتخاب و خرید دستگاه تصفیه هوا خانگی
۲۰ تیر ۱۳۹۷

کنترل جریان هوای خروجی از کولرگازی

کولرگازی های شارپ با بهره گیری از عملکرد ویژه خود امکان انتخاب جهت و مسیر خروج هوای گرم و سرد را در کولر گازی شارپ فراهم می آورد.

کنترل جریان هوای خروجی از کولرگازی

فناوری Gentle Cool Air بکار گرفته شده در کولرگازی های شارپ با بهره گیری از عملکرد ویژه خود امکان انتخاب جهت و مسیر خروج هوای گرم و سرد را در کولر گازی شارپ فراهم می آورد.
شاید شما نیز حس کرده باشید که در زمان استفاده از کولرگازی برخی نقاط اتاق گرمتر و یا سرد تر از سایر نقاط می گردد. دلیل این مشکل این است که پرتاب باد (چه در حالت گرم کولرگازی و چه در حالت سرد) هوا را به صورت نقطه ای در فضای اتاق منتشر می کند به همین دلیل برخی نقاط اتاق سرد تر یا گرم تر از سایر نواحی می شود.
در فصل زمستان و پاییز که نیازمند استفاده از حالت گرم کولر خود هستید، هوای گرم از کولرگازی به دیوار های جانبی و نیز سمت پایین و سطح اتاق منتشر می شود. به این ترتیب هوای گرم در کل فضای اتاق منتشر شده و گرمای یکنواختی را فراهم می آورد. در زمانی که شما نیازمند استفاده از حالت سرمایش کولر گازی می باشید، هوای خنک به سمت سقف و دیوار های جانبی منتشر می شود انتشار هوای سرد به سمت سقف با توجه به این که موجب سرمایش بیش از حد یک نقطه خاص از اتاق نمی شود، می تواند میزان خنکی هوا را در کل فضای اتاق به صورت تقریبا یکسانی حفظ کرده و از سرمایش بیش از حد نواحی نزدیک کولر در مقایسه با نواحی دورتر از دستگاه جلوگیری می نماید.

اما دلیل این عامل چیست؟
می دانیم که هوای گرم نسبت به هوای سرد سبک تر بوده و به سمت بالا حرکت می کند و در مقابل هوای سرد نیز به سمت پایین و سطح حرکت می کند. بر همین اساس در کولرگازی های شارپ با بهره گیری از این ویژگی بهترین عملکرد سرمایشی و گرمایشی فراهم شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *